Нов Paypal От UK

vargov

Member
Здравейте,

Имам блокиран бг пейпал на мое име , но след месец заминавам за Англия и се чудя дали ще мога от там да направя нов като използвам нов адрес , виза , държава.
Според логиката ми би трябвало да стане ... в Ук не може ли да има човек с моето име който иска акаунт в пейпал?
Какво мислите?
 
От: Нов Paypal От UK

То че може, може. Само дето като ти поискат ID + PoA на 1650 GBP получени (често по-рано, ако се съмняват при дадени „рискови“ транзакции) или еквивалентна сума, айде PoA ще им дадеш новия си адрес от някакъв bill, ама като им дадеш ID = си GG (освен, ако в предходния си акаунт НЕ си им давал ID, тогава си OK, т.е. ID-то ти го няма в тяхната вечна DB).

Използват IDChecker (EN). Отделно за UK PP задължително ще се иска и UK Bank Acc sort code за добавяне за пълен Confirm на acc. Отначало май малко трудно пости невъзможно да се изкара банков акаунт от някой новак, но сигурно пак ще да има чалъми, кой знае.

„Visa“-та не знам дали става въпрос за картова Visa или по местоживеене doc. При 2-рото обаче (работна виза) не знам дали приемат такъв вид документи, отделно и те са с нисък срок на валидност. 50:50.
 
От: Нов Paypal От UK

В предходния мисля че по факс им пращах нещата( ID , Bill) . Относно банк акаунта не е проблем като имаш адрес.
Значи основния проблем остава при вдигането на лимитите - пращането на ИД. Не може ли да се прати шофьорска книжка вместо ИД?
 

Горе