Нов ptc сайт

HeadShoT

Banned
Докато се ровех из нета попаднах на buxout.com.В момента са бета версия и нямат доста от функциите,но пък доказателство,че плащат е,че дадоха пари на 5 човека,за да изпробват системата.Тъй като сайта е pre-lounch всички нови потребители получават VIP статус.Тази промоция важи докато не свърши pre-launcha на сайт.Оставате си VIP цяла година ако е регистрирате сега
Еми ето го сайт,ако искайте се регистрирайте през моя реферален линк,ако не искате недейте.Цъкнете на банера отдоло
 
От: Нов ptc сайт

в тоя форум едва ли някой ще ти стане реферал за зомби-кликане :) но все пак пробвай
 
От: Нов ptc сайт

ее жалко ще изтървеме яката оферта, ще останем гладни :(
 
От: Нов ptc сайт

sorry, но тук такива сайтове си имат специална секция/раздел. Той сам говори за себе си. ;) И аз мисля да я скипна тази оферта. :)

и тази секция е - кръглата папка :)
 
От: Нов ptc сайт

Тази тема си е истински HeadShoT :lol:
 
От: Нов ptc сайт

регистрирах се и след 2 години като напрвя някой $ ще си ги поискам днес съм изкарал 10 цента не е ли лудница ? мисля да си ги събирам за порше
 
От: Нов ptc сайт

регистрирах се и след 2 години като напрвя някой $ ще си ги поискам днес съм изкарал 10 цента не е ли лудница ? мисля да си ги събирам за порше


аз пък си направих 93857 акаунта и си купих 3 мишки и почнах да цъкам ..... нека ви :)
 

Горе