Номер 1 съм в Google от 10,000,000 резултата, дори EBAY е след мен!!!

Да ти кажа до вчера бях 2-ра страница в Google.com на 17-та позиция и трафика беше 200-300 на ден от този "keyword" днес до сега е 890 "unique" а Google adsence показва 2700 днес!!! "imperssions" със 12 "clicks" $9.38
 
Браво, Стаки, майстор си. Ама все пак за какво е цялата дандания? Изкарваш ли пари от тази добра позиция или просто си търсиш клиенти за оптимизация? Или просто искаш и ние да се порадваме на успехите ти. Какво точно целиш, не мога да разбера?
 
доколкото знам в www.google.bg не носи особено много пари , поне на мен . Аз имам саит на втора позиция от 9 месеца от 2 милиона резултата и да ти кажа нямам особен голям кяр от това ....но все пак показва 4е си работил :)
 
Zavisi kolko ti e populiaren "keyword"-a ne samo kolko miliona rezultata ima!!! Moia e "online auctions" koito e ot edin ot 100-te nai izpolzvani dumi v internet i ne samo v Google.bg a i v Google.com sam na 3-ta pozicia za momenta!!! Razbirash li?
 
Поздравления за позициите :)

Относно линковете от социални мрежи, за които говориш... разглеждам ги в момента.
Едно 50% не дават чист линк. Тоест от тях SEO файда няма никаква със сигурност.
Много от тях дори nofollow линк не дават. Някакъв коментар?
 

Горе