Нормално ли е? ограничих рекламите от Гугъл...

pirqnkow

Member
Здравейте. Пуснах сайт. Направих 2 дена тест период. През тези дни правих средно по 15 000 посещения дневно. След това ограничих рекламите от Гугъл т.е да се показват само на 2-3 рекламни мрежи. Още на следващия ден (когато се обновиха, защото до колкото знам трябват 12 часа за обновяване) и посещенията, и цъканията, и CPC паднаха рязко. Вчера направи 5 000 посещения за цял ден, а днес сигурно ще са към 2000-3000.. Споделям сайта еднакво през всичките дни във Фейсбук. Някой има ли отговор? :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Имам жестокото подозрение, че нещо генерално грешиш. От къде ги гледаш тия статистики? Питам, защото ако имаш от 15к посещения, в което силно се съмнявам, дошли дори 8к от адуордс, то сега нямаше да пишеш, а да си в несвяст. Освен ако не ми казваш, че дневният ти бюджет за адуордс е има-няма 400лв...(изчислено при съвсем разумните 0,05лв за клик)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Невъзможно е да имаш толкова посещения за сайт на 2 дни.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сега, ако кажеш, че и за два дена си дигнал тази бройка направо ще ида и ще разтрелям Мат Кръц в главата лично :twisted:

Здравейте. Пуснах сайт. Направих 2 дена тест период. През тези дни правих средно по 15 000 посещения дневно.
 
Re: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Невъзможно е да имаш толкова посещения за сайт на 2 дни.

Сега, ако кажеш, че и за два дена си дигнал тази бройка направо ще ида и ще разтрелям Мат Кръц в главата лично :twisted:

Айде бе.. ако има трафик от Facebook, може да направим 10 пъти по толкова за два дни ;)
Ако е от гоогле трафика > Impossible :lol:
 
От: Re: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Мдам, може-би е така (честно не прочетох за фб.) обаче за сайт на два дена не знам каква страница трябва да има, и по колко контент да шерва на ден в фб. за да му докара 15к. :)

Айде бе.. ако има трафик от Facebook, може да направим 10 пъти по толкова за два дни ;)
Ако е от гоогле трафика > Impossible :lol:
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

И да се допълня, а и по темата, ако трафика му е от фб. няма логика да му падне :lol: зареди тоя на гуглю :twisted:
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Темата е за кофата :) ако бъдем честни.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Трафика е от Фейсбук страница (40К). Ами и аз не мога да си го обясня.. Споделям на час по 3-4 линка от сайта и разликата е огромна - неделя (12000), понеделник (23000), вторник (7000), сряда (за сега 600).. Не мога да си го обясня
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

По-скоро за рекордите на гинес мен, ако питаш :lol:
Темата е за кофата :) ако бъдем честни.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

moneff писа в раздела за Facebook, V.Andreev отвори нова тема тук. А и като цяло повечето, които менажират FB страници са се усетили, че от 2-3 дни има драстичен спад в reach-а. А.k.a. - нормално е, не се притеснявай. Стискай палците и се надявай, като повечето от нас, скоро да се оправи.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

От 40к. страница 23к. посещения :shock::shock::shock:

Какво им пускаш да не е нещо адулт?

Трафика е от Фейсбук страница (40К). Ами и аз не мога да си го обясня.. Споделям на час по 3-4 линка от сайта и разликата е огромна - неделя (12000), понеделник (23000), вторник (7000), сряда (за сега 600).. Не мога да си го обясня
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Добре, но не мога да си го обясня все още.. Снимките си поддържат нормални харесвания (средно 100-200 всяка). Така си бяха и преди 1-2 седмици. При тях няма промяна, но линковете видно са по-зле..
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Я извади реални статистики, че нещо не ми се вярва изобщо :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Над 50, е дедо попе, над 50 :D, и аз не вярвам толкова да може да стигнеш с един линк пред 40к. в фб.

Ако можеш, дай един рекламен пост, и 2к. да ми пуснеш пак ще съм ти благодарен цел живот. :D

Около 10% от страницата е възможно да изкопчиш трафик, но 50% активност си е за рекордите наистина.
И фейсбук страницата ли я напълни за 2 дни :lol:
 

Горе