Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Капитализъм=>Пазарна икономика =>Криза=>Дъмпинг
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Капитализъм=>Валшива пазарна икономика =>Измислена криза=>Дъмпинг=>Българска простотия
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Капитализъм => Фалшива пазарна икономика => Медийни манипулации с цел рейтинг => Измислена криза => Наплашени "бизнесмени" => Безсмислени антикризисни мерки => Криза => Правителствени антикризисни мерки => Рецесия => Духане на супата => Българска простотия
 
От: От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задач

Капитализъм => Фалшива пазарна икономика => Медийни манипулации с цел рейтинг => Измислена криза => Наплашени "бизнесмени" => Безсмислени антикризисни мерки => Криза => Правителствени антикризисни мерки => Рецесия => Духане на супата => Българска простотия = > Емиграция = > Само цигани в България = > абе в чужбина не е лошо... ;)

http://www.vbox7.com/play:1f839d49
Поздрави!
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

и все пак от заплата 1 и кусур к да сляза на 80 стотинки на статия ...за мен кризата си е реална и аз нося кръста на някой лайнян американец дето не му е ставала пиш*ата, та решил да си купи мазерати на духинг.

п.с. Съгласен съм че ни е въшлива икономиката, ама май всички сме
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

и все пак от заплата 1 и кусур к да сляза на 80 стотинки на статия ...за мен кризата си е реална и аз нося кръста на някой лайнян американец дето не му е ставала пиш*ата, та решил да си купи мазерати на духинг.

п.с. Съгласен съм че ни е въшлива икономиката, ама май всички сме
Не се оплаквай маймуно, ти си си решил да си пишеш статии като въшкар и олигуфрен за 80 стотинки.
 
От: Нормално ли е потребител от форума да ми иска 85 стотинки за определена задача.

Като та натискам тогава ше звъниш...Капиш помияр.
 

Горе