Нормално ли е 50gb трафик

Здравейте,

Надявам се да не пиша на грешно място!
От скоро сайта ми е на платен хост, но наскоро от там ме помолиха да си оправя сайта, защото не било нормално да правя толкова трафик. Искам да чуя мненията Ви дали е нормално да сайта да прави над 50gb трафик. Посещенията са между 1500-2000 дневно, има флаш игри, радио, малко клипчета и музика за сваляне, които може да вдигат траф-а.
Според мен е нормално, все пак това са над 35 000 потребителя месечно.

Благодарско!
 
От: Нормално ли е 50gb трафик

проблема наи вероятно не е в трафика.те имат някакви ограничения за колко пъти ще има заявка към сървъра и те са направени така че реално е невъзможно да се използва трафика които са обявили.И това е при всички което си е гадно.Отделно има и ограничения за процесорно време което един акаунт може да ползва и ако имаш някои скрипт да зацикля или да прави много заявки към база данни пак те спират.
 
Откъде си сигурен, че става дума за БГ хостинг?

Относно темата - да, нормално е, само флаша прави луд трафик, а за другото няма нужда да го обсъждаме. Това при положение, че всичко се хоства при теб.

Аз правя по толкова трафик от 2 сайта без джаджи от сорта на флаш игри, музика и клипчета.
Ако имаш Awstats, може да видиш кои файлове ти правят най-много трафик.
 
От: Нормално ли е 50gb трафик

50GB е абсолютно нормално... това си е смешен трафик за малко по-посещаван сайт :)

Гледай какво ще стане ако сложиш някой video sharing сайт или пък dating ;) На края на месеца ще плачеш като си плащаш хостинга :)
 
От: Нормално ли е 50gb трафик

Пич, я кажи кой е тоя хост, да знаем да не гърмим с него. Де*а и скапаната работа.
icon_twisted.gif
 
От: От: Нормално ли е 50gb трафик

Пич, я кажи кой е тоя хост, да знаем да не гърмим с него. Де*а и скапаната работа.
icon_twisted.gif

Всички хостинги са такива... обещават ти звездите, като ползваш малко повече... айде чао
 

Горе