Нуждая се от копирайтър тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози

daynnite

Active Member
Рейтинг - 97.3%
36   1   0
Нуждая се от копирайтър за създаване на уникално съдържание на български език - тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози....дългосрочно
 
От: Нуждая се от копирайтър тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози

Моля, коментарът да бъде изтрит.
 
Последно редактирано:
От: Нуждая се от копирайтър тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози

Нов съм и нямам право на лични съобщения.Имам задълбочени познания на спортна тематика,също така и опит с букмейкърски сайтове.Пишете ми на ЛС.
 
От: Нуждая се от копирайтър тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози

Здравейте,

нямам право да ви пиша ЛС, поради което пиша тук.

Имам шестогодишен опит в спортна медия, включително и като главен редактор. При ваше желание, мога да ви изпратя линкове към мои авторски материали на тема различни спортове, за да прецените какво умея. Познавам и материята на типстърството, защото самият аз се интересувам от залози и често играя.

Можете да ми пишете тук, на имейл адрес konstantin[at]vibes.bg или на скайп the_mess1ah.

Хубава седмица от мен!
 
От: Нуждая се от копирайтър тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози

Здрасти , знам почти всички легални и нелегални сайтове за залози . С футбол се занимавам от 9-10 години , също така мога да предложа и 'Типстър Услуги' като давам най - най - добрия мач за деня с обосноваване срещу определено заплащане.
 
От: Нуждая се от копирайтър тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози

Нуждая се от копирайтър за създаване на уникално съдържание на български език - тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози....дългосрочно

здр
и аз се нуждая от същите услуги.
ако има желаещи да ми пишат :)
 
От: Нуждая се от копирайтър тематиката е спорт, прогнози, залози, сайтове за залози

Здравейте,

Пишете ми лс ако не сте намерили подходящ човек, имам опит и можем да обсъдим потенциална съвместна работа.
 

Горе