Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Marg

New Member
Привет на всички,
закупих домейн и хостинг преди близо месец,като идеята ми е да направя онлайн магазин.Инсталирах и Wordpress и започнах да търся теми,намерих доста,разглеждах,пробвах ги,сменях,но някои от нещата не са ми напълно ясни.Та исках да попитам,дали някой ще предложи услугите си,за да ми помогне на място и да ми разясни някои от тънкостите?!

Благодаря на всички предварително за отделеното време!
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Нашият форумен гуру на Opencart - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62415&p=728859#post728859
За Wordpress, нямам идея кого да ти препоръчам.

Точно форумен гуру и до там му се изчерпват възможностите, не прави мечешка услуга на колегата.
Ако ти трябва човек за опенкарт -
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40751
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Те май двамата работеха заедно по едно време
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Благодаря ви,
сложила съм WooCommerce за момента, Опенкарт по-добрия вариант ли е?!
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Благодаря ви,
сложила съм WooCommerce за момента, Опенкарт по-добрия вариант ли е?!

Зависи от много неща.
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Ивак аз и с Николай съм работил, но не е особено активен тук за сметка на СТАН. Иначе и двамата са добри според мен.
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Благодаря ви,
сложила съм WooCommerce за момента, Опенкарт по-добрия вариант ли е?!

Не може да се отговори лесно на твоя въпрос без да се знаят спецификите на проекта ти.

Сега все едно питаш "имам мотор в момента, кола по-добре ли е?".
Нещо което може да е важно защото питаш във контекста че трябва да пренесеш 4-5 човека и багажа от точка А до точка Б. Или 100-200 кг товар. Или за пътуване през зимата. Да - тогава колата печели.

Но мотора дава една свобода която е трудно да бъде описана. Но става само за 2ма човека максимум и със минимален багаж и само за пролетта/лятото и началото на есента.
Обаче ти може да имаш специфични изисквания - примерно да пренесеш 200 човека или 20 тона. Тогава ще ти трябва автобус или камион. Може и влак, кораб или самолет.

И както сама виждаш дявола е във малките детайли. "Искам да направя онлайн магазин" е направо извадено от контекста без детайлите. А без детайлите никой не може да ти даде точен съвет.

А времето струва пари... особенно обученията...
 
От: От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Ивак аз и с Николай съм работил, но не е особено активен тук за сметка на СТАН. Иначе и двамата са добри според мен.

Не бих оценил работата на някого по форумни писаници, а по резулатите от нея.
Днес примерно, господин Стан намерил си урок в нета и тук го представя едва ли не като негов и такива като теб се подлъгват, че видиш ли много разбира.
 
От: От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Е аз съм вършил работа с тях специално за Opencart и заради това казвам, че разбират какво правят. Не следя толкова форума за да знам дали някой е превел урок и т.н.
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Благодаря на всички които се включиха в темата!
mobilio не мисля че примерът който си написал е удачен,но благодаря че се включи все пак ;) А относно това че "Времето струва пари",то това е ясно и не съм мислила да ме обучава някой хей така,затова съм написала,че бих искала помощ на място,като ще заплатя за помощта!

Очаквам и други предложения!
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Благодаря на всички които се включиха в темата!
mobilio не мисля че примерът който си написал е удачен,но благодаря че се включи все пак ;) А относно това че "Времето струва пари",то това е ясно и не съм мислила да ме обучава някой хей така,затова съм написала,че бих искала помощ на място,като ще заплатя за помощта!

Очаквам и други предложения!

Ами то магазин до магазин балкан разлика. Примерно Стеник правят магазини за десетки хиляди левове. И са успешни.

Истината е че трябваше да започнеш със няколко фактора:
1) големина на магазина като брой продукти
2) големина на магазина като категории
3) разплащателни системи които ще се използват

На база на тези фактори по-мъдрите люде тук ще ти дадат приблизителна представа коя система може да ти свърши работа.
Примерно няма да правя woo със 20к асортимент, но OC/PrestaShop при 10 артикула е убийство.
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Здравейте, ние сме студио с нужния опит да направим всяко ваше изискване реалност. Ще очакваме да се свържете с нас за подробности около сайта.
 
От: Нуждая се от помощ за правене на онлайн магазин!!!

Здравейте iliangeorgiev81b,
оставете ми на лични,и-мейл или телефон!
Поздрави
 

Горе