Нужда от идеи за пари от интернет.Предлагане на Услуги.

C E C L I I

New Member
Здравейте на всички читатели във форума , пиша във връзка с нужда на изкарване на пари от интернет.
Публикацията я пускам с няколко цели , едната е ако ви допадне нещо което правя е да се свържете с мен ако желаете нещо а втората е с помощ/нужда от идеи.

Прочетох много статии преди да напиша моята, затова за да няма излишни коментари "какво можеш" " с какво се занимаваш и т.н" бивш треньор по футбол съм а относно темата какво умея : изработка/обработка на всякакви снимки/логота/дизайни/банери и др./
Обработка на всякакви видеа.
Подържам IG/FB страници и групи.
Също така съм собственик на
INSTAGRAM страница с близо 6500 последователя ( която само да вметна че се продава ) със съдържание във гейминг средите.
Също така съм отворен за предложения и " начини " за изкарване на пари , защото за момента съм безработен.

За заинтересувалите се от работата ми ще оставя този материал тук.
Логота:
1.
Ceclii web designer
2. CECLII LOGO
3. Tsvetan Ganev
4. CECLII LOGO
5. INK PULSE * ПО ПОРЪЧКА ЗА КЛИЕНТ*

Снимки * imagine *
1.
How did I get in there?
2. HELP , MY SKIN!
3. All in one
4. Day'N'Night
5. Husky's eye
6. football propaganda
7. The Ghost from Aladin in Bulgaria.

Видео:
1.
БЕНКОВСКИ
2. Йоана Станкова * ПО ПОРЪЧКА НА КЛИЕНТ *
( относно клипът , е качен от човекът за когото го бях направил * извинявам се за рекламата* и е направен точно стъпка по стъпка както желае клиента.

Благодаря на всеки който е отделил време да прочете моята публикация , моля свързвайте се с мен при нелбходимост чрез лично съобщение или чрез коментар на публикацията, хубав и успешен ден на всички!

Поздрави,
Цветан Ганев
© C E C L I I
 
Последно редактирано:
Просто насочвай ФБ/ИГ/ЮТ трафика към сайтове, хубаво накичени с реклами.
 
Просто насочвай ФБ/ИГ/ЮТ трафика към сайтове, хубаво накичени с реклами.
Разбрах единствено ФБ ИГ И ЮТ Извинявам се за което просто съм малко по стар , можеш ли да обясниш по подробно
 
Отделих време и прочетох цялата публикация, погледнах и линковете, което го правя изключително рядко. Не си продавай скила за жълти стотинки, освен ако не е много наложително. Или ако не е нещо, което искаш да дадеш почти даром на някой, който възприемаш за комюнити.

Много добре разбирам какво точно ти е питането, в самата ти публикация има три ключови думи, които не знам доколко ще ги разберат. Да, мога да ти кажа какво, но засега ще си затрая.
 
Вдигаш сайт и го пълниш със съдържание, което би представлявало интерес за хората във Фейсбук/Инстаграм/Ютуб страниците ти. После добавяш реклами, от които ще печелиш като ги видят или кликнат на тях хората.

И всеки ден постваш нещо в социалките с линк към въпросния сайт. Шматките влизат в сайта, гледат, кликат, съответно ти вземаш пари.

ПП: Игнорирай хахото от предишния пост.
 
Отделих време и прочетох цялата публикация, погледнах и линковете, което го правя изключително рядко. Не си продавай скила за жълти стотинки, освен ако не е много наложително. Или ако не е нещо, което искаш да дадеш почти даром на някой, който възприемаш за комюнити.

Много добре разбирам какво точно ти е питането, в самата ти публикация има три ключови думи, които не знам доколко ще ги разберат. Да, мога да ти кажа какво, но засега ще си затрая.


Вдигаш сайт и го пълниш със съдържание, което би представлявало интерес за хората във Фейсбук/Инстаграм/Ютуб страниците ти. После добавяш реклами, от които ще печелиш като ги видят или кликнат на тях хората.

И всеки ден постваш нещо в социалките с линк към въпросния сайт. Шматките влизат в сайта, гледат, кликат, съответно ти вземаш пари.

ПП: Игнорирай хахото от предишния пост.


Благодаря за съвета и оценката. Ще оставя тук за да се види че за някой от изработките са необходими не малко skills. Относно това да не си продавам труда за жълти стотинки , защо да не направя нещо хубаво и качествено и човекът да остане доволен , аз дори помагам на хора и ги уча на уменията каквито имам .
Нека не бъдем егоисти , нека бъдем хора.
П.П Наистина са необходими средствата :)


Моя изработка
AWARDS 2020
AWARDS 2021

Относно съветът който ми даде приятелю за "вдигането" на сайт , звучи добре ще се поинтересувам повече и ще помисля, отворен съм за всякакви идеи , защото няма нищо което да не може да се научи аз от 15 години футболен треньор станах фотограф и обработвам абсолютно всичко с над 10 програми . Ако имам няколко въпроса ще ви пиша ЛС за повечко въпроси . Благодаря за съвета , дори почвам да чета след постването на отговора, хаха.

Поздрави,
Цветан Ганев
© C E C L I I
 
Бубата е много яка. Светъл фон, кефи. Защо не се развивате във фотографията? Явно Ви се отдава. Адмирации за духа и желанието да учите.
 
Бубата е много яка. Светъл фон, кефи. Защо не се развивате във фотографията? Явно Ви се отдава. Адмирации за духа и желанието да учите.
Занимавам се но не е достатъчно малък град сме , а това което имам не ми е достатъчно нека има работа да се запълва времето :)
Радвам се ви харесва, това е целта на цялата работа която върша и искам всяка моя изработка да е така за всеки :)
 
Ако имаш добър речитатив, ще ти кажа какво според мен може да направиш. На първо четене звучиш като един вид занаятчия, т.е. човек с реален опит в даден сегмент. Но ще ме е яд ако дадеш бисерите на свинете. Има хора, който са се облагодетелствали от моите идеи след като са се влушали в съветите ми. Но те са ми комюнити, не съм им искал нищо насреща. Някои от тях са популярни ютубъри с канали с десетки милиони гледания
 
Последно редактирано:
Пари от реклами на клик през сайт може да изкарваш колкото да си платиш домейн и хостинг и то в добрия случай. Разбирай 10-15 лева на месец. Ако е сайт тип портфолио, през който да ти влизат запитвания за обработка на снимки, видео, лого - има повече смисъл.

Имаш умения, концентрирай се върху продажбата на този продукт. Освен пазара във форума, може да предлагаш услугите си на чужди пазари - виж fiverr и freelancer.com. Да, и там е пълно с индийци, които правят лого за 5 долара, но който търси качество, ще ти плати разумно.
 
Концентрирай се върху футбола, аз да ти кажа, засега само това ще ти кажа, а как когато аз пусна моята услуга понеже ще е същия принцип.
 

Горе