Нужда от съвет - плъгин Wordpress?

Jnr88

Member
Здравейте,

Имам следния казус и ще се опитам да го обясня лесно.
Искам да сложа основна снимка голяма на даден продукт, а отстрани по-малки снимки, върху които като се мине с мишката да се отварят в голямата, тип слайдер. Може да има две малки, може да има и няколко.

Важно е да се знае, че НЕ става дума за WooCommerce, защото в повечето теми именно по този начин се отварят продуктите в магазина. Трябва ми за Wordpress като представяне на продукти само (без магазин). По този начин да се наслагат няколко контейнера с продукти един под друг и да не се мешат в големите снимки, а всеки продукт да си е отделен и да си отваря снимките към него. Към настоящия момент използвам скрипт, но не съм доволен. Бихте ли ми препоръчали подобен плъгин?

Благодаря предварително :)
 
Доколкото разбирам, ти трябва нещо, с кото да избираш малката снимка и да се променя голямата.
 
Точно така :) Няколко продукта да сложа в една страница и всеки да си има малки снимки, които да зареждат в голямата. Но само като портфолио, а не магазин :) Повечето магазини Woocommerce са си с точно тази опция. И съответно като минеш с мишката върху голямата снимка се зуумва.
 

Горе