Някакво писмо че ми искат домейна ли какво ли ?

AMOUN

Well-Known Member
Не разбирам добре инглиш
та какво искат тези ?
Angela Notice of Intellectual Property-Trademark Name
:Dear Manager:

We are a Network Service Company which is the domain name registration center in Shanghai, China. On September,1st,2010, We received HUATAI Company's application that they are registering the name "UQMIQNKO" as their Internet Trademark and "UQMIQNKO.cn","UQMIQNKO.com.cn" ,"UQMIQNKO.asia"domain names etc.,It is China and ASIA domain names.But after auditing we found the brand name been used by your company. As the domain name registrar in China, it is our duty to notice you, so I am sending you this Email to check.According to the principle in China,your company is the owner of the trademark,In our auditing time we can keep the domain names safe for you firstly, but our audit period is limited, if you object the third party application these domain names and need to protect the brand in china and Asia by yourself, please let the responsible officer contact us as soon as possible. Thank you!

Kind regards

Angela Zhang

Angela Zhang

Registration Department Manager
3002, Nanhai Building 854.Nandan Road
Xuhui District, Shanghai
Office: +86 216296 2950
Fax: +86 216296 1557
web: http://yg-networks.com
web: http://www.yg-networks.com

ТА КАКЧЪВ ЧЕП ИСКАТ ЖЪЛТУРИТЕ ОТ ЦЕННОТО МИ ДОМЕЙНЧИ :)
 
Последно редактирано:
Мани ги, нещо ще искат да ти продават. Например въпросните домейни, които са споменали. Или ще се опитат да поискат пари за нещо.
 
От: Някакво писмо че ми искат домейна ли какво ли ?

В превод

"Уважаеми г-н Амаун,

Ние сме една Биг Нетуърк Сървис Интернешънъл енд икспешъли Ейжъ интернешънъл Къмпъни, която е домейн регистрар в Шанхай, Китай. На 1 Септември 2010, ние получихме зяявление от Хуйтай Къмпъни, че са регистрирали името "БСиСложНтоИме" като тяхна интернет търговска марка и съответно искат да регистрират "БСиСложНтоИме.цн", "БСиСложНтоИме.ком.цн", "БСиСложНтоИме.азия" домейни и така нататък. Това са китайски и азиатски домейн имена. След обаче проверка от наша страна, установхме, че тази запазена марка се използва от вашата компания. Като домейн регистрар в Китай, е наше задължение да ви уведомим и съответно аз изпращам този мейл до Вас. Съобразно практиките в Китай, вашата компания е собственик на тази търговска марка, и в процеса на одитинга ние можем да запазим тези домейн имена за вас, но периодът на одита е ограничен. Ако вие оспорвате заявлението от третата страна за тези домейн имена и се налага да защитите вашата търговска марка в китай (с малка буква) и Азия, моля свържете се незабавно с нашия представител. Благодаря ви!

С любезен поздрав!!

Анжджела дзън дзяо мин"

В резюме:

"Пссст пич, скивахме, че притежаваш домейна БСиСложНтоИме.ком и решихме, че може би си достатъчно тъп за да ти ръгнем всички безполезни азиатски алтернативи на БСиСложНтоИме.ком. Ако действително си толкова тъп върни един отговор за да ти набутаме домейни от държави, за които дори не си чувал.

С пожелание да се вържеш
Кит Ай Скита Рикат
 
От: От: Някакво писмо че ми искат домейна ли какво ли ?

Хахаха
Превода е уникален :D
 
От: Някакво писмо че ми искат домейна ли какво ли ?

след байхуй сега и уямиянко нашумява в Китай :) ...
 
От: Някакво писмо че ми искат домейна ли какво ли ?

saibat.com !!!
 
От: Някакво писмо че ми искат домейна ли какво ли ?

Не разбирам добре инглиш
Няма страшно, и те не го разбират.
 
От: Някакво писмо че ми искат домейна ли какво ли ?

абе и аз не им обръщам внимание ма нали наскоро някой пищя че ми писали че имали там името му и искали да му вземат домейна та викам да питам...
 

Горе