Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся някои които се занимава или някои които може да ми препоръча надеждна фирма за печат върху тениски. Също така ме интересува фирмата да има "консумативи" тениски, потници основно...
Търся най-добро съотношение цена-качество...
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Аз съм работил с orange.bg преди 4-5 години. При много броики излизаше доста евтино, но и иначе пак сравнително по-евтино беше от другите. Качеството беше добро.
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Аз съм работил с orange.bg преди 4-5 години. При много броики излизаше доста евтино, но и иначе пак сравнително по-евтино беше от другите. Качеството беше добро.

На този сайт ми излизат -
Студентска бригада
Образование
Езикови ваканции
Стажове в САЩ
Доброволчество
Пътуване в чужбина
Концерти
Връщане на данъци
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

На този сайт ми излизат -
Студентска бригада
Образование
Езикови ваканции
Стажове в САЩ
Доброволчество
Пътуване в чужбина
Концерти
Връщане на данъци

Ох, извинявай. Сайта е www.portokal.bg :)
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Мога само да ти кажа да не работиш с Паралели ООД , имах си проблеми с тях, само нерви.
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Мога само да ти кажа да не работиш с Паралели ООД , имах си проблеми с тях, само нерви.

Да, четох... Затова и се допитвам за нещо читаво :)
@VMiloykov още няколко въпроса. Печата върху фолио ли е (залепващо се) или директно върху текстила? Щампата издържа ли във времето? Гледам към 20 лв излиза броя с щампа отпред и на гърба...
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Да, четох... Затова и се допитвам за нещо читаво :)
@VMiloykov още няколко въпроса. Печата върху фолио ли е (залепващо се) или директно върху текстила? Щампата издържа ли във времето? Гледам към 20 лв излиза броя с щампа отпред и на гърба...

Да, ти кажа честно не разбирам, нямам си наидея каква е щампата. Само мога да ти кажа имам една тениска си бях запазил и все още си е щампата, както когато я направиха. 5 години носене не и личат.
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Да, ти кажа честно не разбирам, нямам си на идея каква е щампата. Само мога да ти кажа имам една тениска си бях запазил и все още си е щампата, както когато я направиха. 5 години носене не и личат.

Това е супер. Общо взето тези които се щамповат с фолио след време фолиото почва да се отлепя, а и стои по-твърдо. Има и вариант ако щампата е по голяма(примерно на целия гръб) лятото да те изпотява, понеже то е като найлон (не дишащо). За сметка на това то не избелява с времето... При печат директно върху плата нещата по горе ги няма, но с времето цветовете избледняват (особено ако се пере не както трябва).
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Това е супер. Общо взето тези които се щамповат с фолио след време фолиото почва да се отлепя, а и стои по-твърдо. Има и вариант ако щампата е по голяма(примерно на целия гръб) лятото да те изпотява, понеже то е като найлон (не дишащо). За сметка на това то не избелява с времето... При печат директно върху плата нещата по горе ги няма, но с времето цветовете избледняват (особено ако се пере не както трябва).

Това беше преди точно 5 години. Сега как са нещата не знам, но тогава бяха много добри.
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Аз лично съм правил тениски тук: http://fabrica.bg/

Държат най-ниски цени, според това, което съм намирал в интернет. Работят бързо, до 3дни. Може да се поръчат, както единични така и голям брой тениски. Лично аз съм доволен, щампата е някак, като гумирана, не знам как се води но е трайна.
 
От: От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Аз лично съм правил тениски тук: http://fabrica.bg/

Държат най-ниски цени, според това, което съм намирал в интернет. Работят бързо, до 3дни. Може да се поръчат, както единични така и голям брой тениски. Лично аз съм доволен, щампата е някак, като гумирана, не знам как се води но е трайна.

Щом изглежда като гумиран, значи е фолио...
 
От: От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Щом изглежда като гумиран, значи е фолио...

Аз имам един въпрос към теб, ако може, каква трябва да е щампата за да е качествена?
 
От: От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Аз имам един въпрос към теб, ако може, каква трябва да е щампата за да е качествена?

Ами аз горе съм писал, че трябва да е директен печат върху тъканта. Така се избягват доста от негативните ефекти.
 
От: От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Ами аз горе съм писал, че трябва да е директен печат върху тъканта. Така се избягват доста от негативните ефекти.

Да, прочетох го. Благодаря :)
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Зависи какво целите...

Ако логото ти е с 2-3 цвята и е едро (т.е. няма елементи под 5 мм) може да се реализира с флекс (тва фолио, което го коментират колегите по-горе).
Ако искаш пълноцветен печат отиваш или на сублимация или на ситопечат.
Първия вариант е добър за малък брой тениски защото може да се направи и 1 бройка само и няма допълнителни такси за производство на ситото. Печата е издръжлив и може да ти издържи и 2-3 години, ако не я переш на 60 градуса, но трябва да се пере с цветното защото леко пуска. Принтира се само върху полиестер. Има и полестерни материи, които са разпухнати и се доближават до памука като докосване, но поради естеството на основата детайла се губи леко, пак става добре, но не е като на гладка найлонова тениска. Които пък са лигави за носене и лятото е ад като почнат да се лепят по тебе.

Ситото е може би по-издръжливо, няма го гумирания ефект защото е чиста боя, но ако искате 1 тениска или 5 ще ви стъпят солено заради това, че се произвежда сито за вашия дизайн. Зависи от материята и използваната боя и това на колко я перете за това колко ще издържи. По-добрия избор според мен за по-големи серии. Може да се правят и памучни и комбинирани неща, гланцови (например шушлеци) май не.

В крайна сметка - ако е едно-двуцветно лого и текст - флекс. Може също да се брандират раници, шапки, г.д. всичко текстилно.
Ако е малка серия пълноцветно лого, голям изчанчен дизайн - сублимация.
Ако е голяма серия - сито.
 
  • Like
Реакции: bizz
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Това за отлепянето на фолиото зависи от пресата до голяма степен. Като цяло доверете се на професионалистите по темата за да получите за бюджета си максимално повече ако е с цел реклама.

Във фабриката цените определено не са най-ниските на пазара. Но сайтчето е супер готино имат и афф програма което е супер ползват различни каналчета. А нишата е трудна.
Ако наистина желае колегата да прави кампания може да ми отговори на съобщението. Ако идеята е да прави 1-2-3 тениски за лично ползване вече е друго. Но дори Нестле имаха едни адски добри тениски с печатано фолио! :)
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

От това, което изчетох ми се струва, е търсиш ситопечат. Както колегата the.rampage.rado е казал този вариант е добър при по големи количества, иначе ще ти излезе скъпо... най - евтиния вариант ми се струва директен печат. Скоро работих с http://www.factor.bg/ и ми изпратиха две тениски с мой дизайн. Зная, че имат нови принтери и печата е пълноцветен, цената е добра за малки количества, но е най - добре да питаш.
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Тъй-като доста хора ми писаха, че могат да печатат върху тениски, започвам да събирам оферти...

Заданието е:

Печат на лого, което ще е отпред (за гърба се чудя още). Ще се печата върху тениски (дамски), потници (дамски)...

Може да ми кажете цени за видове печат (фолио, директен печат), цена за единични бройки, потник, тениска. И за повече бройки...
 

Горе