Някой ако му трябва партньор . . .

lilalexmoney

New Member
Здравейте.

ТЪРСЯ СИ "партньор" КАТО ЦЯЛО ЗА ВСИЧКИ ПАРИЧНИ НАЧИНАНИЯ ! ! !

Аз съм 17 годишно момче болно на темата пари.

Имам си понятие от всичко по-малко, а от някои неща и по-много.

Не съм питал родителите ми за първата ми казана дума, но сигурно е била "искам пари".

Занимавал съм се с: cashmails.com, cashfiest , neobux вклучително и много други буксове, имам си понятие от афилиали. Имах 3 сайта, даже още ги имам ама неим помня домаините "за вибратори, добавки за фитнес и тнт. ".

Малко инфо за мисълта ми: Събуждам се, мисля за пари. Закусвам мисля за пари. На даскало съм, мисля за пари. Прибирам се, мисля за пари. И като цяло, от като си отворя очите до затварянето за това мисля. А когато са затворени сънувам пари.

Разбирам от: малко PHP, малко HTML, достатъчно английски, малко от web design, покер, перфектен крадец на темплейти, мога и да ги създавам, отделно мога да пусна всякакъв сайт.

Имам логична и практична мисъл.

Може да се очаква 100% коректност от моя страна към партньор.

Става на въпрос за реализиране, не само в онлайн пространството, но и като цяло.

Предимно ще ми е по-удобно да работя с човек който: има поне малко понятие от сайтове, много ще ме олесни ако разбира от design, който има добра общителност и кумоникативност с хора, има планове за бъдещето, несе отказва лесно, хус за работа , нюх за пари и най-важното да преследва целите си докрай.

По принцип търся 1 човек максимум двама.


За контакти:
GSM: 0883 498 218 След 3-ти март на GSM-а 24/7 за пари :)
Email: пише го на профила ми тук <-Отговор 100%
Скайп: lilalexmoney
 
Последно редактирано:
От: Някой ако му трябва партньор . . .

И м/у другото сайт да си пуснем ще ми е най лесното.
1-во : С свястно име. Не от сорта на " www,saita,hosta,com "
2-ро : Сайта бързо ще е направен ако е с готов темплайт, ще е с преработени линкове и хостнат за 5мин. ще е на линия.
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

Много ти е рано за печелене на пари. Първо трябва да се научиш да пишеш качествено. Без качествено писане не става нищо (може да платиш на някой специалист да ти пише и редактира текстовете, но няма да знаеш дали си изпълнява задълженията преди ти самият да се научиш да пишеш текст).

Колкото и да си добър в дизайна и програмирането, ако текстовете в сайтовете ти са некачествени печалбата се срива до нула (или малко над нулата - ако посетителите на сайта ти не разбират добре съответния език и не забелязват грешките).

Като за начало ти препоръчвам да си инсталираш автоматична проверка на правописа (но това не е достатъчно - обработката на естествен език не е задача за машина на Тюринг).

Сабуждам се, мисля за пари. Закусвам мисля за пари. Надаскало съм, мисля за пари. Прибирам се, мисля за пари. И като цяло, от като си отворя очите до затварянето за това мисля. А когато са затворени санувам пари.

Това показва, че филмите ти влияят зле. Има опасност да провалиш живота си, ако продължават тези натрапчиви мисли.

 
Последно редактирано:
От: Някой ако му трябва партньор . . .

аз мисля че пуснатата тема / оферта е добра: т.е. отговаря на два от най-важните въпроси, често пропускани от доста по-зрели хора в бизнеса (какво искам и какво мога да направя за това което искам...) евалата!

Не разбрах точно какво очакваш от другата страна като проекти / печлба.

Аз имам 10 - 15 домейна който искам да разработя един ден ... ако кажеш добра цена бих се навил да те пробвам за разработката на един - два ... (joomla, нормално ниво, нищо най- супер...)
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

Щом така благодариш на тези, които ти дават безплатни съвети, не бих искал да съм на мястото на твой "партньор"...
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

Ти на тва съвет ли мо викаш.
Аз му казвам уплуване на новодошлия.
Помагъл съм в адски много форуми. Знам какво е помошт, това по-горе не е помощ.
Смятам и тук да помагам с каквото мога и в никакъв случеш като тоя палячо.
Когато помагаш, трябва да мотивираш. Както ме мотивира Blinky в един друг пост.
Трябва с думите си да караш човека на когото помагаш, да се стреми към по добри постижения, напредък
и да се цели само напред. А не да му подбиваш самочувствието и да се изкарваш много готин като го
унижаваш.
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

А не да му подбиваш самочувствието и да се изкарваш много готин като го унижаваш.

Знам, че в училищата има такава практика. Обаче тук не сме училище и недей да пренасяш негативните емоции, които имаш към своите съученици към някой непознат, който е решил да ти дава съвети.

Дадох ти важни съвети:
- Трябва текстът да е качествен (питай Blinky, ако не вярваш на мен)
- Може да ползваш автоматична проверка на правописа
- Имаш проблем с натрапчивите мисли за пари. За да решиш един проблем първо трябва да го осъзнаеш - аз ти помогнах с това като ти посочих проблема. Повече не мога да помогна - ще се наложи да се обърнеш към специалист.

Не ме бъркай с учителят ти по български език и не пренасяй негативните си емоции, свързани с учителите към други хора.

Още един съвет: помисли как се отнасяш с хората, които ти помагат. Това, че помощта може да не прилича на такава не те оправдава. Кое е по-добре - да ти напишат някаква фалшива помощ, която да те мотивира да продължиш да правиш грешки или да ти посочат грешките?
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

OK, ПОМАГАШ! Един въпрос: Това ли е начина. ?
И неси пренасям проблемите от училище, защото нямам такива ;)
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

Един въпрос: Това ли е начина. ?

Ако наистина си мотивиран, няма нищо по-хубаво от конструктивната критика.
Колкото до парите, happyslacker е прав - когато спреш да мислиш за парите, тогава можеш да ги очакваш!
Успехи ти желая!
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

Нищо лично, но не е това начина по който да мислиш, парите и колите си отиват толкова бързо колкото и идват, това мога да ти го кажа от личен опит, след 4-5 години ще разбереш за какво говоря. Създавай и развивай качествени продукти, мисли една стъпка напред, това е начина :)
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

Ами търся човек с опит на когото да разкажа за целия си проект.
И да ми даде обективно мнение. Много стъпки напред съм премислил.
Всичко е максимално скромно. Защото незнам какво да очаквам.
Несъм го постнал пред всички, защото се пак си е мое проектче и . . .
Смятам че ме разбираш.
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

За съжаление простотията в България понякога надвишава границите на нормалното и ми е неприятно,че в случая точно Happyslacker на когото принципно симпатизирам в форума заради добрите мнения и съвети трябваше да я понесе,дано подобните случаи бъдат сведени до минимум.
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

happyslacker каза:
lilalexmoney каза:
Дай скайп. Явно и двете страни "моята и твоята" са криво разбрани.

Извинявам се, ако по някакъв начин съм те обидил - не е било това целта. За съжаление винаги е възможно нещо в комуникацията чрез ползване на естествен език да се обърка - неизбежно е (даже е доказано научно).

Няма никакъв смисъл от подобни спорове - само си губим времето. Затова няма какво повече да обсъждаме.

Heppyslacker ми се извини на лично съобщение, а аз искам да му се извиня пред всички.

Явно аз не съм разбрал посланието на съобщението му.

За напред ще избягвам каквито и да е конфликти, лично аз несъм превърженик на споровете в хелп форумите. Лично аз когато помагам него правя по този начин, затова явно и Heppyslacker, беше криво разбран от моя страна.

! ! ! HEPPYSLACKER ИЗВИНЯВАЙ ЗА НЕПРИСТОЙНОТО МИ ДЪРЖАНИЕ ! ! !
 
Последно редактирано:
От: От: Някой ако му трябва партньор . . .

Win_XP , много точно казано !
 
От: Някой ако му трябва партньор . . .

Браво!

Гради портфолио, прави малки свои проекти ако трябва. Око да види, ръка да пипне дето се вика. И не им обръщай внимание на повечето тук, това не е градивна критика. Действай, прави грешки и се учи от грешките си. Колкото повече грешки - толкова по-добър ще ставаш.

Един мой добър приятел обичаше да казва: take the leap! you'll probably figure it out before you hit the ground. :wink:
 

Горе