Някой дава негативни репутации от мое име

Статус
Not open for further replies.
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Всъщност ебавахме се с тебе Булл Блоггер, но ти още не си го разбрал???????? Аз му казах давам ти репутация от името на Булл... Той ти писа виждаш ли някои ме ебава и пак си направихме сеира..., но явно имаш доста фенове , щото аз само тази репутация сам дал а ти почна да ревеш като ощипана мома че някой друг ти зимал репутация и тн....... хахахаха Осъзнай се малко ........От други теми може да видиш че с харро обичаме да се бъзикаме нали трябва развлечение от време на време ??? В случая жертвата беше ти , но ако отделяше толкова време да си оправяш блоговете можеше да изкараш и някои лев...... форумен трол
 
От: От: Някой дава негативни репутации от мое име

Всъщност ебавахме се с тебе Булл Блоггер, но ти още не си го разбрал???????? Аз му казах давам ти репутация от името на Булл... Той ти писа виждаш ли някои ме ебава и пак си направихме сеира..., но явно имаш доста фенове , щото аз само тази репутация сам дал а ти почна да ревеш като ощипана мома че някой друг ти зимал репутация и тн....... хахахаха Осъзнай се малко ........От други теми може да видиш че с харро обичаме да се бъзикаме нали трябва развлечение от време на време ??? В случая жертвата беше ти , но ако отделяше толкова време да си оправяш блоговете можеше да изкараш и някои лев...... форумен трол

Ех, горкото олигофренче представяте ли си що за живот е между мечтите за богатство изкарано с покер и славата на неговия любим футболен отбор, до която никога няма да се докосне, да бичиш тайно отрицателни репутации и да се хилиш до разлигавяне. След това обаче отново те наляга страшната действителност - обикновен, пъпчив дебил с перспектива за треторазрядна утайка на обществото. Горкото лумпенче с простеещо селското име, което са му избрали глуповатите му родителите, и от което то така иска да се отърве като се представя под нещо съвсем различно и "модерно" в скайп.

Ех, добре че е MS Paint за да редактира някой и друг скрийн и да го прати по скайп на някой. Мисълта, че някой вярва, че полуварненското селяче е изкарало такива колосални кинти от интИрнЬетЬЯ топли селската му душица.

Отново констатирахме:
1. лигльото дори не осъзнава дебилността на забавлението си
2. малкия хвалипръцко редовно се "ебава" с форумната репутация и тихо оргазмира като се получи ответна реакция
3. жалкото селяче не осъзнава, че ако то не се занимаваше с подобни глупости можеше и да не му се налага да прави менте скрийнове
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Специялно тебе искам да поканя да влезеш с team виевер в моя компютър и да ти покажа сички сцреенове>
Дано тогава си затвориш устата.
Имаш Проблем с възпитанието селяк, ти псуваш всеки в скъпе без причина усъзнаи се и прави БЛОГОВЕ :) Ега изкараш пари за кафе и цигари>
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Това ми е последен пост в темата ! Защото ме мързи да пиша повече . ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ АЗ НИКОГА НЕСАМ БИЛ ПРОСЯК КАТО ТЕБЕ. Ти напишеш нещо и почваш в скъпе ей дайте коментар много ми хареса поста после в пазар ей дайте фалшив BID.... и тн и тн.....
Ти си тарикaт на дребно няма смисъл да си губа времето с тaкива като теб.
 
От: От: Някой дава негативни репутации от мое име

Това ми е последен пост в темата ! Защото ме мързи да пиша повече . ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ АЗ НИКОГА НЕСАМ БИЛ ПРОСЯК КАТО ТЕБЕ. Ти напишеш нещо и почваш в скъпе ей дайте коментар много ми хареса поста после в пазар ей дайте фалшив BID.... и тн и тн.....
Ти си тарикaт на дребно няма смисъл да си губа времето с тaкива като теб.

Булблогъра е един от най-коректните и толерантни колеги във форума. Явно доста си го предизвикал. Относно познанията му - лично съм се уверил, че са на ниво, което го нарежда поне в топ 10 на хората тук.

Вярно е, че само работа не бива и трябва и да се забавляваме, но като гледам нещата при вас са излезли от контрол, така че по-добре да спрете. Колкото и да се говори повече по темата няма да стигнете до нищо позитивно.
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

+1 за BullBlogger-a и в знанията и в коректността му съм убеден и интерфене, не знам кой се опитваш да убедиш в обратното? Себе си?
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

аз него го бях добавил в скъпе много отдавна и си бяхме писали като хора,..... 1 път само...........

След около месец my писах \\\" Хи Как е \\\"

НЕщо от сорта.... а той какъв си ти бе боклук сега ще те блокирам?

Според вас това е коректно ? Добре.... Не знам познанията му, но определено с тези блогове пари няма да изкара :)
 
Re: От: Някой дава негативни репутации от мое име

Всъщност ебавахме се с тебе Булл Блоггер, но ти още не си го разбрал????????
Аз му казах давам ти репутация от името на Булл...
Докажи ги тия неща.
Каза ми че ти си дал neg rep от името на bullblogger и се извини, но беше късно вече, бях се свързал bullblogger и тая тема вече беше пусната! Също ми каза че си дал репутацийки на половината форум, незнам колко е вярно.

Той ти писа виждаш ли някои ме ебава и пак си направихме сеира..., но явно имаш доста фенове , щото аз само тази репутация сам дал а ти почна да ревеш като ощипана мома че някой друг ти зимал репутация и тн.......
Тия номера не минават тука г-н Синигер. Кога си ми казал, че ще ми дадеш ряпа?? и сме се разбрали да се базикаме с булблогер?? Отначалото знаех, че ти си тоя, а не буллблогер, НЕ че ти си ми казал, а знам че bullbloger не пише на латиница и шлъоковица, и предния ден ме помоли да се базикаме с булблогер, и се изнерви че не ти помагам!!!
Това за другите репутацийки, може да не си ти, но знам че ти си зад всичко, пиф-а, миф-а и останалите клошари. ИДВАШ ТУКА ПРАВИШ СЕ НА КУЛТУРЕН, ВСИЧКИ ТЕ ЗНАЕМЕ КЪФ СИ!

От други теми може да видиш че с харро обичаме да се бъзикаме нали трябва развлечение от време на време ???
Докажи го и това. Къде са тия, други теми, че аз не ги виждам нещо?

*всеки си има друга версия, но аз поне мога да докажа моята
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Ае молеше ми се и ти дай да напраиме чат после да го постна в предприемача > темата е по надоло....... Не ми се обеснява sea обесни що не си с тоя nick $$$$$$.$$ ???? Нали е твой ? хахаха

Продължавай да си правиш фалшиви Бидове , лъжи че живееш в флорида :D:D:D

NESAM SE IZVINQVAL :d
 
$$$$$$.$$ e мой, къф е проблема?(това го знаят всички)
да почна ли да изброявам твоите?

в тампа съм живял 2 години, къф е проблема?

нито съм казал на булблогер да пуска темата, нито исках да пиша в нея, но гледам че отклоняваш темата на както на теб ще ти оттърва.
 
Последно редактирано:
От: Re: Някой дава негативни репутации от мое име

$$$$$$.$$ не е писал повече от година... на това му се вика да вадиш скелети от гардероба и е техника за оплюване в бг която се учи по партиините школи

Защо просто не раздадеш някой друг бан и да се приключва въпроса?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе