Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

valery11

Member
Здравейте на всички,аз съм нов в този форум.Безработен съм и май няма да мога да си намеря работа в скоро време.Имам интернет вкъщи и искам да се занимавам с нещо от което има полза а не просто да си губя времето.Затова наскоро се регистрирах в един сайт за анкети тъй като зная английски и мога да ги попълвам.Също съм и регистриран в clixsense.com.Но като гледам и на двата сайта,особено на clixsense дават мн малко пари.Интересува ме какви др подобни такива сайтове има за да мога да се регистрирам там.
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

Здравей. Пиши ми на ЛС и ще ти дам идеи.
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

Благодаря за съвета.Прочетох условията, но при регистрацията се натъкнах на едни съкращения които не ми са ясни-SEO,PPC.Това май са методи за промоция,но точно какви са не мога да разбера.
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

ако знаеш английски и Български и имаш някаква обща култура се хвани да пишеш статии, може да продаваш в този форум и в чужди,
може да предлагаш събмит по директории и други подобни услуги, ще изкарваш доста повече от кликането, а й ще научиш нещо ...
На колко години си?
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

На 27 съм с висше образование.Завърших туризъм,но не мога да си намеря работа в тази област.Навсякъде искат опит.А а аз като нямам никакъв оставам на сухо.Изобщо съм нов тук.Какво означава да рекламираш чрез submit-ване,че нещо не мога да свикна с тези нови термини?
 
От: От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

На 27 съм с висше образование.Завърших туризъм,но не мога да си намеря работа в тази област.Навсякъде искат опит.А а аз като нямам никакъв оставам на сухо
стига бе, аз уча туризъм, 2 поредни лета си работих на морето като екскурзовод, без стаж, без нищо, ходих на интервю в алматур преди 2 години за представител в Тунис и ме одобриха, но по стечение на обстоятелствата заминаването беше преди сесията и нямаше как да замина.
Повечето ми колеги от унив-а работят в хотели ...
невиждам как неможеш да си намериш работа, или може би ти искаш да започнеш направо от управител?

Бих ти препоръчал да си пуснеш една тема тук във форума, че пишеш статии, може да се регистрираш в този форум - http://forums.digitalpoint.com/ и тук да пуснеш тема, че пишеш статии, може да направиш 1-2 примерни, например за някоя дестинация, нещо известно.
Бих ти препоръчал като за начало да си направиш един блог - http://www.blogger.com/ и да почнеш да си пишеш разни неща свързани с туризма ... градове, държави, туристически обекти ...
Но определено бих ти препоръчал да си намериш някаква offline работа, защото тя не пречи на online бизнеса :)

А това за събмит по директории не е за теб ... то е за малките, иначе означава да добавяш сайтове в директории ...
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

попрочети малко форума и междувременно си потърси постоянна работа .......не може да разчиташ само на това което ти предлага netsurfer
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

попрочети малко форума и междувременно си потърси постоянна работа .......не може да разчиташ само на това което ти предлага netsurfer
аз какво му предлагам?
...
Но определено бих ти препоръчал да си намериш някаква offline работа, защото тя не пречи на online бизнеса :) ...
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

за писането на статии имах предвид ..........сори пропуснала съм го това с големите букви ...значи сме на едно и също мнение по този въпрос :)

А това за събмит по директории не е за теб ... то е за малките, иначе означава да добавяш сайтове в директории ...
що да не е .......момчето само може да си прецени предполагам
малки големи в тази криза трябва да можем всичко :)
 
Последно редактирано:
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

Netsurfer,ти кой курс си студент?Да не би да учиш в Икономическия университет във Варна,защото и аз там съм завършил.Просто не мога да повярвам че си намерил работа така лесно без опит.Само да знаесх колко хотели съсм обиколил.Не те ли препоръча някой все пак?А това за блоговете,как става?Искат ли някакви пари за регистрация или не?
 
От: От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

Netsurfer,ти кой курс си студент?Да не би да учиш в Икономическия университет във Варна,защото и аз там съм завършил.Просто не мога да повярвам че си намерил работа така лесно без опит.Само да знаесх колко хотели съсм обиколил.Не те ли препоръча някой все пак?А това за блоговете,как става?Искат ли някакви пари за регистрация или не?
в унсс 4 курс съм сега.
Иначе работих лятото след 1-ви и след 2-ри курс.
При нас даже има задължителен стаж иначе неможе да запишеш ...
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

Как така нали каза че нямаш стаж?
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

Как така нали каза че нямаш стаж?
тогава нямах, но след 2 курс ни изискват задължително от университета стаж в хотел, а след 3 курс стаж в тур. агенция ... 45 дни през лятната ваканция :)
 
От: Някой да ми каже ако може сайтове за кликвания и попълване на анкети

Е това е хубаво че ви намират работа.Защото като знам колко пари съм пръснал само да ходя на интервюта по тези Златни пясъци......
 

Горе