Някой да ми поръча едни нещя от Amazon.com

Stratocasterus

New Member
Здравейте търся някои от вас които да може да поръчва от Amazon.com по възможност от гр.Плевен нека да си остави координатите.
Благодаря ви предварително !
 
Аве пичове аз търся някой да ми поръча една вила в Маями. Нямам претенции - може и да е на втора линия. Все ми е тая от кой град ще е будалата... пардон, благодетелят и дали ще си остави координатите.
Благодаря ви и аз предварително!

ПП душа, кредитна карта нямаш ли? Като нямаш - извади си и си поръчвай сам.
 
От: Някой да ми поръча едни нещя от Amazon.com

Имам но е Маестро ...... и моля те ако не желаеш следващия път да отнесеш някоя благословия недей коментира ако не можеш да помогнеш ....
 
От: Някой да ми поръча едни нещя от Amazon.com

Ти пък, ако при всеки отговор мислиш да раздаваш благословии, да те почваме от сега и ние.
Човека ти обяснява, ти се дървиш
Я, вече си грейнал в червено :D
 
От: Някой да ми поръча едни нещя от Amazon.com

Аз не го възприех като отговор а по скоро като закачка но както и да е..
 
От: Някой да ми поръча едни нещя от Amazon.com

От скоро си като гледам и светиш в червено така, че надали някой ще ти обърне внимание при тези обстоятелства. Вземи си изкарай една карта не се излага. :)
 
От: Някой да ми поръча едни нещя от Amazon.com

Поръчването на стоки от интернет за други хора лично аз го избягвам дори и за много близки хора защото не си струва разправията - най малкото за това че ти дават парите кеш ти ги изхарчиш после ти висят в картата на минус и ти текат лихви. Освен това какво става ако стоката не се получи или се получи дефектна и тн. този който ти е направил услуга се вижда в приключение да се занимава да оправя бакиите.
По добре мисли как може да си извадиш карта защото едва ли някой ще се навие да направи такава услуга особено на непознат.
Също така си направи труда и прочети условията на форума и ще установиш че тук може да се коментира на спокойствие по чуждите теми дори понякога и доста грубо - отначало е малко стряскащо но после се свиква
 
От: Някой да ми поръча едни нещя от Amazon.com

Благодаря ви за мненията и на 2 мата най после се намериха хора който да ми обеснят като хората евала !
 

Горе