Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

tanipo

Well-Known Member
Имам един със счупена матрица от пантите, работи си ама е непреносим, някой да знае сервиз в който ще ми се занимава с това?
 
От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

здравей, мога да препоръчам Микрон сервиз , Ботевата градинка , ул Радецки 13 ;)
 
От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

Защо не отидеш до Мултирама и не питаш дали могат там да ги го поправят. То това счупване на панта е затова, че когато му вдигаш дисплея, не си го вдигал на средата, а да кажем отляво или отдясно. :)
 
От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

В Мултирама едва ли ще се занимават с мен, питал съм ги, измъкнаха се че няма спасение, а това не е вярно , пантите се поръчват и струват 6-7 долара, ако искам да си сменя и кутията също може да се поръча барабар с кабелите - матрицата си бачка тя няма какво да се бута. Искам някой свестен човек, като аз ще си платя колкото си струва, но въпроса е човека да му се занимава. Старо е лаптопчето, но не ми се иска да го хвърялм, аз и сега го ползвам ама стационарно подпрян е с нещо :).

А може ли някакъв онлайн контакт за сервиз Микрон защото нямам кога да ида, ами да се уговорим да поръчаме части и направо да го нося някой ден.
 
От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

От Техно Дрийм Варна са много внимателни ! Отремонтирали са ми благополучно два лаптоп-а досега ...

http://www.pazaruvam.com - Това им е сайта ...

Ето и адрес: Техно Дрийм ООД
ул."Йосиф Стоянов" 3
9000 Варна

Phone: 052 600 740
0897 86 86 41
0876 71 86 36
 
От: От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

Преди седмица си дадох лаптопа за ремонт в Пласико, преди това го носих в две фирми и само ме мотаеха.Бързо реагираха,доволен съм.
 
От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

И аз исках да споделя мнение за два сервиза за лаптопи във Варна. След обикаляне и прозвъняване на повечето такива всички ми отказаха смяна на лампа на матрица
. Казваха , че техните сервизни специалисти не се хващат да го правят защото риска е голям и искаха да сменят цялата матрица която срува около 230лв. Единствено в Стемиком и Мад иновейшън се захванаха да я сменят на цена около 30лв. Много съм доволен и от двата и горещо препоръчвам.
 
От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

Можеш да звъннеш на Аксис компютри във Варна. Цена качество е супер. Ето телефон 0899 / 889-061 и сайт aksis. bg
 
От: От: Някой да препоръча сервиз за лаптопи за варна

Можеш да звъннеш на Аксис компютри във Варна. Цена качество е супер. Ето телефон 0899 / 889-061 и сайт aksis. bg

15-06-11, 00:43???
 

Горе