Някой действащ в немския Ebay.de

AttraXXX5

New Member
Здравейте,

Дано да не повтарям нещо коментирано, но не видях за немския някой да е писал.
Имам няколко въпроса спрямо дропшипинга там. Нека да обменим заедно някои идеи за там :)
 
От: Някой действащ в немския Ebay.de

Бъди по конкретен! Аз също от 6м. правя опити да продавам там, но за момента все още не съм намерил подходяща ниша.
Според мен немците робуват на марките, трудно може да продадеш небрандирана стока (лично мн.)
 
От: Някой действащ в немския Ebay.de

Лично за мен това е най-силният европейски пазар. Доста са капризни, но с правилно и коректно отношение се получава доста добре. Внимавайте само с обявеното време за доставка, ако не пристигне на време мрънкат доста.
 
От: Някой действащ в немския Ebay.de

И аз мисля, че немският пазар е много силен, стига наистина да напипаш нишата :) Интересуваме ме вие privat или gewerblich се регнахте, защото за да отвориш шоп трябва да си gewerblich. ? Аз станах gewerblich, но не малко случайно го направих. Бих се радвал някой с повече информация и продажби да ми каже как стоят при него нещата :)
 
От: Някой действащ в немския Ebay.de

И аз мисля, че немският пазар е много силен, стига наистина да напипаш нишата :) Интересуваме ме вие privat или gewerblich се регнахте, защото за да отвориш шоп трябва да си gewerblich. ? Аз станах gewerblich, но не малко случайно го направих. Бих се радвал някой с повече информация и продажби да ми каже как стоят при него нещата :)

Бизнес акаунти. Продавал съм с немска фирма (регистрирана през ebay.de) както и с българска фирма регистрирана в .com . Преди около 2 години продавах и с личния си акаунт, пак не е проблем, но най-много доверие имат на немски фирми и нормално..
Нещо по-конкретно ли те интересува ?
 

Горе