Някой друг получава ли ненормален спам

ops5

Active Member
от НИСИ КОНСУЛТ

Много, много нагли са тези хора. 20 пъти се отписвам и културно се обаждам да спрат. Ама не, дори вече ме отсвирват по телефона. Казах, че ще отида в офиса им и да се разправяме, а отговора им беше - айде ела, айде ела де и да те видиме - и ми затвори.

Понякога има дни по 4-5 пъти си спамят.

Не ми се занимава с КЗП. Но ако трябва ще се оплача. Някой има ли опит с тях и вършат ли работа.

Някаква друга идея за справяне с тия изроди?!?!?!?!

Благодаря за съветите, че откачам. Така и за виагра не са ме тормозили.
 
От: Някой друг получава ли ненормален спам

Решението е само едно КЗП, така че щом не ти се занимава ще си принуден да търпиш спама.
 
От: Някой друг получава ли ненормален спам

Решението е само едно КЗП, така че щом не ти се занимава ще си принуден да търпиш спама.

Не ми се занимава, защото не вярвам, че ще направят нещо. Затова и питам дали някой има опит с тях и знае ли дали ще накажат спамерите.
 
От: Някой друг получава ли ненормален спам

Не знам дали ги наказват, но досега с това което съм имал допир знам че работи. Спама спира.
 
От: Някой друг получава ли ненормален спам

Здравейте,

повдигам темата, защото имам нужда от съвет.

Фирмата от първия пост не спира да ни спами и се регистрирах в списъка на КЗП да не получавам съобщения. Обаче фирма НИСИ Консулт продължава.

Питах в КЗП как да пусна жалба и оттам ми казаха, че те могат да ми помогнат, ако съм физическо лице. Щом съм юридическо трябва да ги съдя. КЗП нямала да ми помогне.

Наистина ли е така, защото тогава тоя списък е е..си тъпнята. Та възможно ли е служителката от КЗП от телефона да се е объркала и да мога да пусна жалба срещу въпросната фирма.

Някой пускал ли е жалба, като юридическо лице?
 
От: Някой друг получава ли ненормален спам

Това е нелогично. Да не би юридическите лица да нямат права като потребители? Според мен служителката се е объркала или не й се е занимавало...
 
От: Някой друг получава ли ненормален спам

Стана голям филм. Оказа се, че няма проблем, че съм юридическо лице. Разглеждат жалбата и глобяват НИСИ Консулт. Обаче...

казаха, че срещу тях има много жалби, съответно много глоби, но те не спират да пращат. КЗП само налагат глоби, но не могат да забранят. Ако фирмата реши си праща и си получава глоби и това е. От КЗП казаха, че тая фирма просто не признава, праща и праща и праща. Нямат друг такъв случай. Като започнат да глобяват и всеки спира след 1-2 глоби.

Днес пак пратиха :).
 
От: Някой друг получава ли ненормален спам

много е неприятен този спам
 

Горе