Някой запознат ли е с това H1

alarmabg

New Member
Какво представлява, какво е да имаш сайт без него и как се вмъква ако го няма в wordpress?Знам само че трябва да е част от сорс кода на началната страница ,но нищо повече.
 
От: Някой запознат ли е с това H1

H1 тага е втория по важност след title тага, обикновенно с него се ограждат заглавията на постовете. За вмъкването зависи от това каква CMS ползваш. Не е хубаво да го ползваш повече от един път на страница ако имаш допълнителни заглавия огради ги с H2, H3...
 
От: Някой запознат ли е с това H1

Може да е част от сорс кода на всяка страница, не само началната. Добре е да е само веднъж на страница и да е подобен на title тага, понеже все пак и двете са заглавия на страницата. Може да се вгради в темата в сорс кода на нейните файлове. Трябва да се намира някъде между: <body> и </body>
Повечето теми вече го имат, поне до колкото знам. Не мисля обаче че е с голяма важност, поне такова чувство имам, може и да греша.
 
От: Някой запознат ли е с това H1

H тага не е това, което беше :) Разправят много важен бил, но аз не виждам особен ефект...
 
От: Някой запознат ли е с това H1

H тага не е това, което беше :) Разправят много важен бил, но аз не виждам особен ефект...
Дам, беше втория по важност елемент, но вече е доста по назад, все пак оказва някакво влияние и е хубаво да го имаш, пък било то и с намален със css размер
 

Горе