Някой знаели как се казва тази тема за опън карта?

От: Някой знаели как се казва тази тема за опън карта?

Е извинявай, ама тая тема прилича на circa 2005та година... Само дето тогава никой нямаше смелост да ръга толкова червено, но опънкарта който направих малко след това беше с подобен дизайн...

Дайте нещо по-модерно...
 
От: Някой знаели как се казва тази тема за опън карта?

Е извинявай, ама тая тема прилича на circa 2005та година... Само дето тогава никой нямаше смелост да ръга толкова червено, но опънкарта който направих малко след това беше с подобен дизайн...

Дайте нещо по-модерно...

номера със застопоряването на менюто как става?
 
От: Някой знаели как се казва тази тема за опън карта?

Не съм кодер, ползвам наготово, най-много ако успея да дебъгна нещо след четене в нета. Но ако стики менюто те радва само това мисля е доста лесно. https://www.google.bg/webhp?sourcei...ourceid=chrome-psyapi2&ie=UTF-8&q=sticky menu
 
От: Някой знаели как се казва тази тема за опън карта?

номера със застопоряването на менюто как става?

Номера става посредством javascript. В случая е направено с безплатен модул за фиксиране на лява и дясна колона, което създава ефекта на "залепящо" се меню за категории. От десетината ред добавящ се код се вижда, че не е измислено добре понеже ако съдържанието в лявата колона е повечко и е по-високо от височината на прозореца и по-малко като височина от основния контейнер на съдържание то част от него ще "прескочи" основния контейнер и ще се лепне над футър частта при максимално скорлване надолу. Като цяло обаче мисля, че ще ти свърши работа.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Някой знаели как се казва тази тема за опън карта?

А има ли едитор за теми за OpenCart или аз не го намирам ? И по-точно - трябва ми да сменя цвета на "top" меню-то, но нещо не го намирам къде е точно в stylesheet.css. Както и как да сложа картинка за фон.
 
От: Някой знаели как се казва тази тема за опън карта?

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=9927


А има ли едитор за теми за OpenCart или аз не го намирам ? И по-точно - трябва ми да сменя цвета на "top" меню-то, но нещо не го намирам къде е точно в stylesheet.css. Както и как да сложа картинка за фон.
 

Горе