Някой използва ли probook-а?

mimzim

New Member
Обичам да разглеждам нови сайтове и то социалки, макар че нищо ново не се предлага под монитора. Сега попаднах на probook bg, отново подпомогнат от солидна уеб реклама. На пръв поглед ми се струва поредно копие на LinkedIn, което не ми се нрави, така че нямам намерение да се регистрирам, за да съм привилегирована да го разгледам. Струва ли си този експеримент? (и аз не знам кво точно).
Абе с две нормални думи: има ли някой, който е там и има ли някякъв келепир, за да се регна и аз?
 
От: Някой използва ли probook-а?

Нищо интересно няма. Точно като ФБ само, че с цел бизнес. Има потребители с профили и инфо за тях и с какво се занимават. Има и групи в който се пишат разни тъпотии (в повечето случай).
И можеш да видиш кой ти е гледал профила :D
 
От: Някой използва ли probook-а?

Ами аз се регистрирах, с цел да имам достъп до обявите за работа, но още чакам да пуснат точно този раздел, тъй като е в процес на обработка. Според мен ще си заслужава само заради това, защото в крайна сметка целта на сайта е да създаваш някакви бизнес контакти.
 
От: Някой използва ли probook-а?

Не ползвам нито едно от двете, за момента няма смисъл, поне според мен.
Евентуално, ако ползвам едно от двете то ще е one.bg мрежата им ми харесва повече. Просто съм фанатичен фен на джобса
 

Горе