Някой използва ли social bot?

кой social bot? този socialbot.org?

Бая архаично нещо си избрал. Имам го но не съм го ползвал от повече от година. Все пак ако мога да помогна с нещо...
 
От: Re: Някой използва ли social bot?

кой social bot? този socialbot.org?

Бая архаично нещо си избрал. Имам го но не съм го ползвал от повече от година. Все пак ако мога да помогна с нещо...

Сега си проверих мейла и го имам от почти 3 години :))
А за архаично - последния ъпдейт не е много отдавна. А ми трябва да пробвам с pligg социалки.
 
бе, не е архаично - ти пробва ли го? ще видиш как се движи като гръцки трактор на гранична блокада

просто го пусни - то има готов списък със социалки и го мини веднъж. вече ще прецениш какво да добавиш
 
От: Re: Някой използва ли social bot?

бе, не е архаично - ти пробва ли го? ще видиш как се движи като гръцки трактор на гранична блокада

просто го пусни - то има готов списък със социалки и го мини веднъж. вече ще прецениш какво да добавиш

А какво ще препоръчаш за pligg сайтове?
А иначе нали грък го е правил :))
 
мда - големия майк е грък

демонът е най-доброто в нишата bookmarkingdemon.com а и не се ограничава само до плигове т.е. ако искаш някакво трайно и най-вече работещо решение купи си демона
 
От: Re: Някой използва ли social bot?

мда - големия майк е грък

демонът е най-доброто в нишата bookmarkingdemon.com а и не се ограничава само до плигове т.е. ако искаш някакво трайно и най-вече работещо решение купи си демона

Гледах го и него, май него ще взема. А бързо ли става добавянето?
 
Re: От: Re: Някой използва ли social bot?

Гледах го и него, май него ще взема. А бързо ли става добавянето?

има си и недостатъци http://www.affiliatesbg.com/index.php?topic=44.msg189#msg189

актуалното е, че цената на капчата вече не е 4 на 100 а 2,20 на хиляда т.е. разходите са чувствително по-малко, но пак не са за подценяване
 
От: Някой използва ли social bot?

Яде си ги стабилно пак :) може би другият читав вариант е Маджик Събмитер-а.
 
От: Re: От: Re: Някой използва ли social bot?

има си и недостатъци http://www.affiliatesbg.com/index.php?topic=44.msg189#msg189

актуалното е, че цената на капчата вече не е 4 на 100 а 2,20 на хиляда т.е. разходите са чувствително по-малко, но пак не са за подценяване

Мен ми трябва за бг социалките, а те са малко :))
За сега нямам много неща за ен, но прохождам там, та ще го имам в предвид това :)
 
Re: От: Re: От: Re: Някой използва ли social bot?

Мен ми трябва за бг социалките, а те са малко :))
За сега нямам много неща за ен, но прохождам там, та ще го имам в предвид това :)

аа, за бг трудна работа с бмд. преди около година импортвах бг социалките и влязоха четири пет, не повече. ако кодът е моднат просто не я познава. това обаче ще е проблем с всеки тул.
 
От: Re: От: Re: От: Re: Някой използва ли social bot?

аа, за бг трудна работа с бмд. преди около година импортвах бг социалките и влязоха четири пет, не повече. ако кодът е моднат просто не я познава. това обаче ще е проблем с всеки тул.

Значи isocbox ще се наложи май или сам да си напиша макроси, ако не ме домързи :)
Исках нещо по-автоматизирано.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: Някой използва ли social bot?

Значи isocbox ще се наложи май или сам да си напиша макроси, ако не ме домързи :)
Исках нещо по-автоматизирано.

еми вземи си исоцбокса вместо сам да си пишеш макроси - най-малкото заради ъпдейтите просто си е пипкава работа сам да се занимаваш с това. Аз нали ги наблюдавам бг мрежите - постоянно или изчезва някоя или барнат нещо из кода и трябва да се ъпдейтват скриптовете. исоцбокса поне ти улеснява живота в това отношение
 

Горе