Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Не ми изглеждат достоверни, дори са изписали погрешно термина за услугата си:

65664843.png


По-добре използвай някоя доказана система като Google AdSense или EasyTrader.bg.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Дори дизайна им не ми вдъхва доверие.Не знам защо. :}
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Мани сайта, ми самото обеснение е 5 реда. Не, благодаря.
И то само условия, които нас режат, не тях.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Коректни са ;). На мен лично ми платиха.
Обаче сега навлизат на пазара и не всичко по сайт-а им е изпипано все още.
Иначе за мен са по-коректни и добри от други подобни БГ сайтове.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

"В тази програма вие получавате от 0.02 до 0.85 точки за всеки валиден клик направен от вашите потребители."

Тези точки са малко плашещи. Не обичам да ми говорят за точки, когато става въпрос за пари.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Факта, че спамят по е-майли говори достатъчно за тяхната сериозност.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Че то и гугъл спамят, несериозни ли ги прави това?
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Гугъл не спамят на непознати е-майли, както днес ме наспамиха тези. Да не наговорим, че нарушават закона за електронната търговия, според който всеки майл трябва да съдържа, че това е непоискано търговско съобщение.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Коректни са ;). На мен лично ми платиха.
Обаче сега навлизат на пазара и не всичко по сайт-а им е изпипано все още.
Иначе за мен са по-коректни и добри от други подобни БГ сайтове.

изведнъж някой се регистрира и защитава въпросната рекламна система :clap:
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Коректни са ;). На мен лично ми платиха.
Обаче сега навлизат на пазара и не всичко по сайт-а им е изпипано все още.
Иначе за мен са по-коректни и добри от други подобни БГ сайтове.
http://bgcounter.com/?sts,summary,,,,webmoney

CountID : webmoney
URL: http://webmoney.borsa.bg
Местоположение: Unspecified
Категория: Реклама и Маркетинг
Дата: 13-Jan-2006 19:57

викаш са навлизат на пазара, а :)
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

В общи линии имах желание да пробвам. Разполагам с около 45-50 сайта, на които мога да сложа реклами. Обаче след като се регистрирах в този сайт - webmoney.borsa... и си сложих кода, който ми дадоха се оказа ,че рекламите които ми сервират са с енкодинг windows-1251 , което абсолютно не ми върши работа. Писах им - резултат никакъв. Изглежда ми като поредната не добре работеща глупост на host.bg.
Ако имате желание - пробвайте аз ще стоя далеч :)
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Току що наспамиха и моя имейл, но аз им отрязах квитанцията със следните аргументи:
Здравейте!
Имам три сайта и в тях рекламни позиции, колкото Ви душа иска, но Вашият сайт не показва нищо. За да се включа в нещо подобно, аз бих искал да имам някои предварителни данни - какво представлява договорът и какви ангажименти ще имам аз и съответно Вие като фирма. Как се уреждат финансовите взаимоотношения (пишете само, че е банков превод и толкова), как изглеждат вашите рeклами и доколко мога да ги пригодя според дизайна на сайтовете, както и други важни неща.
Освен това вие си оставяте една вратичка с условието:

4. WebMoney има правото да прекрати предоставянето на услугата без предупреждение при случаите, на нарушения, както и по собствено усмотрение.
Може да натрупам приходи и Вие да ме обявите за мошеник по ваше усмотрение... без право на обжалване. Работил съм преди с няколко подобни фирми - навсякъде при проблем или съмнение, екипът се свързва с уеб партньора и нещата се изясняват, а Вие на три места споменавате изрично, че може да откажете плащане, когато решите по Ваше усмотрение.
За мен едно подобно предложение звучи меко казано несериозно, а условията, които предлагате са неприемливи. Уеб партньорът няма никакви права и защита освен вашата честна дума... Не, благодаря!

Като гледам вашите коментари, май и вие сте на моето мнение. :) За мен много лошо впечатление оставя и фактът, че при проверка няма НИКАКВИ данни за лицето, на което е регистриран домейнът борса.бг - тая работа мирише на измамници.

http://bgcounter.com/?sts,summary,,,,webmoney

CountID : webmoney
URL: http://webmoney.borsa.bg
Местоположение: Unspecified
Категория: Реклама и Маркетинг
Дата: 13-Jan-2006 19:57

викаш са навлизат на пазара, а :)
Че какво са 50 уникални на ден? Аз имам по над 150 в моите мършави сайтове...
 
Последно редактирано:
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

И аз реших да пробвам. Поставих рекламен код на една от страниците. След известно наблюдение установих, че всъщност излизат само реклами на техните си сайтове и всички кликове са по 0.02 лв.
Много любезно отговарят на мейла. Зададох въпрос "Как мога да разбера каква точно реклама ще се излъчва и каква се очаква да бъде средната цена на клик, зашото това което показваха два дни определено не е интересно на моите потребители".
Отговориха ми, че това е което мога да получа и цената на клик, която могат да ми предложат е това и рекламите са тези които показват, но имат очакване, че нещата ще станат по-добре.

Явно са направили програмата за да рекламират собствените си сайтове.

Отказах се и свалих кода. Не си струва.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

да не забравя да кажа че тяхното WebMoney няма нищо общо с платежната система WebMoney

мен също ме наспамиха и след като им направих забележка за ТМ-то ми написаха че в най-скоро време ще махнат чуждата търговска марка за да си нямат кахъри...
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Аз също получих някакво писмо. Тогава им отговорих "как ще ме привлекат" или нещо подобно. Отговор не получих...:lol::lol::lol:
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

Имам един малък сайт нещо като директория, който не подържам, но си има 50-60 посещения на ден и съм сложил техни реклами. Все още съм далеч от плащане и не мога да кажа как ще се развият нещата, но рекламите наистина са към техните сайтове, аз поне до сега не съм видял реклама към външен сайт. Всичките ми кликове до сега са от по 0.03 стотинки, хубавото е че рекламите явно се харесат на посетителите(конкретно за този сайт) и имам по 2-3 клика дневно. Странно е обаче че имат adsense на главния сайт borsa.bg, общо взето има и други неща които ми правят лошо впечатление и ми се струва че няма да се задържат много дълго на пазара, затова съм вързал само един незначителен проект към тях пък ще видим занапред.
 
От: Някой използва ли webmoney.borsa.bg ?

сега се регнах .. сложих един код ...
абе защо ми се струва че това са някакви уебвъшки като мен, набарали от някой уарез сайт скрипт за реклама и сега го прилагат и ако стане стане - само че то ако така ставаше ... :) това да не е баница с тикви - чупиш и ядеш ако беше така и аз и още двайсетина от тук дори щяха да пуснат такава мрежа ...
тея си въртят техния сайт с поддомейни ...
ще го оставя до утре само да видя дали им пеомяна но за мен са някакви оптимисти :) фейкаджийски работи ;)
 

Горе