Някой има ли Xrumer

ikovach

New Member
Здравейте, от няколко дена търся хрумер-а, обиколих доста руски сайтове и форуми, но или намирам програмата с троянски кон в нея или искак някакви пари -(10$) - което си е измама. Моля някой ако я има или знае работещ линк - за работеща и чиста от вируси програма да ми пише.
 
От: Някой има ли Xrumer

А от къде знаеш, че в "оригиналната" версия на програмата няма троянски кон (според същата антивирусна програма)?
 
Последно редактирано:
и аз не бих ти я препоръчал чист спам си е и не го удобрявам и наистина не за бизнес сайтове от които да печелиш дълго

ако търсиш нещо което да е уаит хет и аксептабъл ползваи алл събмитъра за директории
 
От: Някой има ли Xrumer

Сигурно сте прави, че не е най-подходящата. Просто ми се искаше някой по-лесен начин, но лесно няма никъде!
А как да съм сигурен като плащам на някой да ме събмитва по директории, че няма да използва тази или някоя друга блякхед програма?
 
хрумер спами по форуми... Софтуреите за събмитване по директории вършат част от тежката работа не се притеснваи ако плащаш за събмит по директории а и нали казах изберис си някои с хубав итреид и му прегледаи ревютата и няма да збъркаш при избора
 
От: Някой има ли Xrumer

Аз имам Forum Submitter Pro без вирус :) Ама не го ползвам понеже не работя по този начин.
 
От: Някой има ли Xrumer

Тва ми напомни незабравимото:
"А у нас в заборе гвоздь, а у вас?"

BTW, би било добре ползващите xrumer да бъдат тесларени под път и над път и дори в канавките.
 

Горе