Търся: Някой който да поддържа Facebook страница.

okli

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, трябва ми човек който да поддържа една, две фейсбук страници.
Единственото което се изисква е да се постват по няколко поста седмично.

Моля а ко някой има интерес да ми пише за да уточним подробностите.
 
Имам интерес! Ако все още не сте намерил човек, ще се радвам да се свържете с мен. Разполагам с достатъчно свободно време. :)
 
Здравейте, имам интерес, ще се радвам да се свържете с мен за повече подробности!
 
Здравейте, заинтересована съм от офертата , ще се радвам да се свържете с мен за подробности
Лек ден!
 
Здравейте, интересувам се . Може ли малко повече информация на ЛС?
 
@Snezhina направи ли ти впечатление от коя дата е темата? Разбирам ентусиазма и въодушевеността на всеки нов потребител тук, но тази тема не е актуална повече от месец. Не може да се регистрираш и за един ден вече и пари да си изкарал. Четете, учете се от колегите и гледайте малко ;) Успех!
 
@beautyFear Да, направи ми впечатление. Не съм толкова заблудена. Това, че съм питала , не означава , че искам за един ден всичко да стане. Пределно ми е ясно. ;)
Благодаря и хубав ден!
 
@beautyFear Да, направи ми впечатление. Не съм толкова заблудена. Това, че съм питала , не означава , че искам за един ден всичко да стане. Пределно ми е ясно. ;)
Благодаря и хубав ден!
Не разбирай намеренията ми различно от очакваното. Приеми го като съвет за бъдещи кандидатури. Тук е много вероятно да работиш с колеги, но е хубаво да правиш разликата между колега и колега ;)
 

Горе