Някой ме наспами с випчета

AMOUN

Well-Known Member
Влизам в мобио и гледам от един номер някой пуснал 20 смс и направил с тях 20 обяви вип в един сайт за обяви.
Като се загледах той подкарал подред един след друг номерата на обявите примерно 1001 1002 1003 1004....
Хубаво ама като ги погледнах, те ретро обяви стари много и то...
ПУСНАТИ ОТ РАЗЛИЧНИ МЕСТА
нямат нищо общо помежду си, кой за дететктив, кой за авточасти спам, кой за некви там простотии и нищо общо между тях.


И се чудя, според вас кой и защо го е направил?
Идеи?
 
От: Някой ме наспами с випчета

Имал е излишни пари...

и аз имам излишни пари, ама не пускам смс-си по обявите на непознати :)
 
От: Някой ме наспами с випчета

Набарал е чужд телефон... и е имал да си връща.
 
От: Някой ме наспами с випчета

Еми не звучи логично,
или някой се оптива да прави нелоялна конкуренция, може пък някакво объркване ама да си праща смс и ей така .

Най-логичното звучи примерно 1вата обява е негова и после избира някакви 3 които са безсмислени и по този начин от 4 вип обяви изпъква само неговата и им прибира натисканията. (пак е тъпо ама може да се хванеш за някаква логика)
 
От: Някой ме наспами с випчета

Ама те нямат нищо общо обявите нито като подател, нито като контакти, нито като категория, само това че са поредни номера - ама този който е пускал смс-сите не ез наел за какви обяви ги пуска, няма кака да му излязат по номера, пускал е просто подред и без оглед...
 
От: Някой ме наспами с випчета

Хахаха, това ми напомня за едно филмче, дето героя пиеше еликсир, за да е по-умен. Стана супер умен и зъл и за да го побъркат му пуснаха една играчка в двора и я взривиха. Героя се побърка от факта, че не видя логика в това! :)))
Та, ето едно предположение: Правят ти вуду магии с платен смс :))) хаха
 
От: Някой ме наспами с випчета

Преди като имах сайт за запознанства ползвах на мобио услугите за смс гласове. След като затворих сайта, стана така, че на ден си правеше по 3 - 4 смс по 2.40. :D След няколко месеца ми делнаха услугата от мобиото и безплатните пари спряха.

Чудна работа...
 
От: Някой ме наспами с випчета

Кво ти пука нали парите са при теб :)
 
От: Някой ме наспами с випчета

При него са само на хартия - най вероятно на този телефон няма да се плати сметката и няма и да ги получи

Амуне аз ако съм на твое място ги трия да не ми грозят сайта - ако някой изреве му казваш че е грешка и ги връщаш.

Може пък някой да е искал да избута обявите които са били видими в момента преди да пусне смс-ите - разгледай ги може някой да си е направил майтап с някоя кака и да са и счупили телефона от звънене и тя да е предпочела да пусне няколко обяви за да изпадне нейната вместо да се занимава да те търси да я триеш.
 
От: Някой ме наспами с випчета

Или просто Мобиото се бъгва. При положение, че и на мен ми се е случвало... Защо не видиш в смс-а с какъв текст е пратен?
 
От: Някой ме наспами с випчета

Аз също имах мнение подобно на CyberBass, може да са се бъгнали и за известно време да са получили смс и които не са отчетени в акаунта поради грешката и в последствие да са ти ги отчели по този начин, на база на средните ти прихди примерно.

На мен сигурно от вече 3 години в CLickbank за 1 продукт, който рекламирам на 1 сайт, който получава малък трафик, на всеки 6 месеца средно правя 1 продажба за 33 долара и веднага на следващия ден още 1 продажба за 33 долара, пак от различни хора, различни части на амаерика и т.н. И така след 5-6 месеца без нито 1 продажба се появяват 2 дни с по 1 продажба - и това се е случило поне 3-4 ако не и повече пъти.
 
От: Някой ме наспами с випчета

Както има една поговорка: Като ти дават Взимай, като те гонят Бягай ! :D Трай си и тва е... Ти не си виновен за нищо така, че това си е проблем на Мобиото.
 
От: Някой ме наспами с випчета

Кибер едно е сигурно проблема никога не е на Мобиото :)
 
От: Някой ме наспами с випчета

В случая нищо не се губи, така че не виждам проблем - ако се вземат парите добре, като не се вземат няма загуба.
 
От: Някой ме наспами с випчета

Ако на този телефон се плати сметката ще си вземе парите - Ако не се плати няма - въпроса е какво да ги прави тези стари не акутални обяви - аз бих ги изтрил
 
От: Някой ме наспами с випчета

Абе, знаете ли че след 20 дни, пак ме наспами, същия номер пусна същите вип смс-си същия брой, същите обяви :)
Аре някой да ми каже де е логиката а?

А от мобио като им писах ми отговориха нещо от сорта на:
- Ние какво да направим? :)
 
От: Някой ме наспами с випчета

може да е щедър човека :)
 
От: Някой ме наспами с випчета

Или е щедър или рядко има достъп до телефона от който праща смсите :) То така или иначе това не е твой проблем.
408988_236953669718366_173369752743425_525972_1555561438_n.jpg
 
От: Някой ме наспами с випчета

Знаете ли какво казва оня галфон дето му се радват блондинките на тъпите книжки, че една таква ме излъга и аз да прочета една:
Всъщност той мож еи да го е чул от някъде де:
"Ако нещо се случи веднъж, то може никога да не се случи втори път, но ако се случи два пъти, то задължително ще се случи и трети път."

Цитата не е точен, а е по памет :)

Как мислите? дали е прав Пульо Кулев или не е?
 

Горе