Някой от Варна??

Moko

Well-Known Member
Варненци има ли тука? Ако има може ли някой да ме насочи към добра квартира за няколко дни? Поне телевизия и отделна баня искам... Друго не ми трябва! А и едно легло :D Гледам тука в почивка.бг една-две оферти си харесах, ама 25 кинта на нощувка за обща баня не ми се дават нещо... Хайде помогнете на чуждоземеца :РР
Благодаря предварително!
 
От: Някой от Варна??

Доста трудна работа при положение, че населението на Варна този месец е увеличено поне 5 пъти. Честно незнам къде да те насоча при положение, че в самия град места за нощувка просто няма(поне аз не знам)!

Може да звъниш по хотелите в курортите наоколо за някой пакет на далавера, имаше доста добри предложения до скоро.

Само за да се ориентираш, ще ти кажа, че в момента нощувка в най долнопробния хотел във Варна почва от 60/70 лв. това за една стая с баня, телевизор и климатик.
 
От: Някой от Варна??

Ей ако ходиш тая седмица към Варна свиркай :p може да пием по една бира :)
 
От: Някой от Варна??

0888805639 спах там преди 2 седмици 16 лева стая в апартамент бих казал лукс.всичко е ново до омв се намира наблизо до жп гарата май пеша до центъра са 5-10 мин

Едит:Моко аз бях в спалнята има още една стая.Чисто нови мебели моята нямаше телевизор,но имаше хладилник другата стая има тв май.Банята беше обща,но също нова и чиста.А и не мисля,че е проблем почти няма летовници в момента.Най вероятно ще си сам в апартамента.Всяка стая е с ключ входната и на входа също.Самата кооперация беше нова.Държи я младо семейство имат още един апартамент забравих къде.С мъжа се оправяхме.Препоръчвам разликата м/у тоя апартамент и хотел 2/3 звезди е телевизора само и...цената :)
 
Последно редактирано:
От: Някой от Варна??

Ами ще ходя за 3 дни - 9, 10 и 11, после "отплавам" за Обзор и малко по на юг :D biaaro да ти кажа има едно хотелче в квартал Левски, казва се Сорбона и бях там миналия месец - 54 лева двойна стая с всички екстри, ама тогава бях с един приятел. Иначе единична стая без климатик е 30 лева :) Хотела е 3 звезди и има сауна и фитнес, които се включват в цената. Пък край хотела имаше и доста капанчета за бързо хранене и беше много яко :) Излезе като реклама, ама наистина е готино там :D Само дето сега ще ходя самичък и ми трябва нещо по-евтинко... Сега се оглеждам и виждам, че за по-евтино от 20 лева на вечер няма да успея да мина... fomalstar предлагаш ли нещо? :D djeims я кажи за какво става дума? Искам поне ТВ и отделна баня, щот иначе е тъпо...
 
От: Някой от Варна??

пълни глупости - има нощувки и по 10-12 лева на легло покрай катедралата дори
стига да ви се спи по бабешки къщи :)
то ако търсите по агенции разбира се че само скъпи неща се намират :)
 
От: Някой от Варна??

@djeims - благодаря братле ;] Абе мене проблема с банята и тоалетната ми е един-единствен - просто много кисна в тях :D В банята, де... Много обичам да кисна и да се пличкам по 30-40 минути :D Миналия месец веднъж ни валя дъжд и в хотела 3 пъти се къпах по 20тина минути :D Сега се опитвам да си уредя една квартира с 2 легла и отделна баня за 20 лева на вечер :D Ако успея и ще се самопровъзглася за цар :Р
@amoun - предния път се доверих на една бабка и нощувах в циганската махала... Не ща повече такива изцепки, ако ме разбираш... :|
 
От: Някой от Варна??

Аз си мисля, че си търсиш нещо по сносно. Затова ти говоря за хотели.
На сайта на позвънете ги има повечето дестинации във Варна - ето

Хващаш телефона и си избираш най доброто на най-добрата цена. Внимаваш с кварталите естествено.
 
От: Някой от Варна??

като каза за къпането
ламята много кисне в банята и тя и бабите
помня ни изгониха щото им се досвидя водата :)
това на такива евтини места - преди мнооого години беше :)
5 лева на легло и понеже след плаж с еобливахме и вечер преди лягане се къпехме
и ония не ни изтърпяха че сме хабили много вода
какво било това нещо :twisted::twisted::twisted: тъпи реститутки
 
От: Някой от Варна??

Благодаря, biaaro, ще ги погледна утре вечер, че сега лягам... amoun забавно :D Аз там дето бях в циганската махала - 10 кинта на вечер. Климатик и телевизор нямаше, ама като се събудих сутринта видях една стоножка :D И имаше домати на терасата - пръчки боднати в 10 литрови туби от минерална вода... Беше направо приказка :D + Т'ва наглата бабка ме метна с 10 лева - бях решил да остана 2 дни, но ме извикаха и бях само един фактически и оная не ми върна 10 лева... И ми вика "Кат' дойдеш пак се обади" пфахахахаха... даеба тъпата бабишкера...
Сега съм звъннал на две места, ако не стане, ще си запиша оня номер от jeims, ако и там не стане отивам на гарата и който ме хване, бали го... Трябва да се спи някъде :D :D :D Току виж няма къде да ида и пак се изхакам в циганската махала o_O Те негрите като ме видят още веднъж и ще ме вземат за брат вече, хахаха....Ще ме направят почетен циганин О.о
лягам си, че много простотии изръсих :D
 

Горе