Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

Аз си помислих - баси майката, разкриха ме деба :D
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

Ха-ха
Получавам червена репутация много готина от някакъв субект nikolay.mt

"Накефи ли се бе кореец, да е*а твойта м*ма скопена скор*ут. Весела Коледа на теб и аналния ти отвор!"
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

Е*ати и полезните теми дето ръгате в последно време в форума ЕВАЛА ЩЕ ЕВОЛЮИРАМЕ !
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

Значи си приличаме, аз пък не искам.
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

Значи си приличаме, аз пък не искам.

Ами то се изпозагуби и смисъла! ЗА моженето всеки може, но напоследък никой не иска! Иначе да може би си приличаме : )))
Весели празници! Не тая лоши чувства и не се заяждам, ако така е прозвучало!
Иначе номера е добър преди време го правих във Фейсбук и др места с по шокиращи заглавия пищяха всички :) :D
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

STUPID PRANK
:D

Въведеното ID не съществува и сървъра след като прочете заявката директно Ви препраща към вашият профил това е един вид вместо скучният "404 ERROR".

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА :beer:
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

Имаше един друг майтап с който се гаврехме преди години с приятели, НЕ с познати (подчертавам). Може накои да го знаят други не. За незнаещите - пишете името на приятеля: примерно Иван Иванов че е от най популярните, пращате му следното www.IvanIvanov. homo.com - Иване направих ти сайт мнооого е як, сяще гу пусна у мирката (тогава т'ва беше модерно сега Фейса)

KEEP
CALM
and
LOVE
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

А задавали ли сте си въпроса ако Фесбук присвои този уникален ID на някой нов потребител и всички потребители на най-различни форуми където някой си е правил шегата скочат отгоре му че е измамник?
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

А задавали ли сте си въпроса ако Фесбук присвои този уникален ID на някой нов потребител и всички потребители на най-различни форуми където някой си е правил шегата скочат отгоре му че е измамник?

Пълни глупости.
 
От: Някой познава ли го тоя малумник и измамник?

А задавали ли сте си въпроса ако Фесбук присвои този уникален ID на някой нов потребител и всички потребители на най-различни форуми където някой си е правил шегата скочат отгоре му че е измамник?

Щом за толкова години на никой не му се падна този ID... :lol:
 

Горе