Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

Attacker

Well-Known Member
Днес попаднах на един хостинг - FatCow.com и ми грабна окото чрез графичната си изработка, а пък за параметрите на хостинга да не говорим - всичко unlimited, а на всичкото отгоре и сървърите им и офисите им получават ток от вятърни генератори :shock: Също така има и ваучери за реклама в Гугъл на стойност $50 и за реклама в Yahoo за $25.
Чрез купон хостинга за година (плюс безплатен домейн) излиза $44.
Тествах с един туул скоростта на сървърите им и FatCow се нарежда горе-долу на едно място с GoDaddy, Google и Predpriemach.com :p.
Та всичко това ми се струва твърде нереално. Някой ползвал ли е FatCow и може ли да сподели мнение дали наистина е толкова добър хостинга или не?
 
От: Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

В България не са популярни, но са добри.
Лично аз като хостинг доставчик единствено смея да препоръчам Ubiquity Hosting, защото за около 5 години на какво ли не съм се нагледал, но и FatCow ги бива.
Ето ти линк и за една малка промо оферта: http://www.fatcow.com/fatcow/special-promo.bml
По принцип в нета има и хейт за тях, ама той е стар, пък и е нормално да има. За панел ползват HSphere, който е малко сложен за начинаещи, от съпорта си вдигат телефоните, връщат пари в 30-дневен срок, имат и някои екстри, които се плащат допълнително.
Просто поредният хостинг.
Иначе, малко извън темата – ех, не се научихте, че терминът "неограничено" не съществува.
 
Последно редактирано:
От: Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

имам наблюдения от един познат не се е оплаквал
 
От: Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

Също така има и ваучери за реклама в Гугъл на стойност $50 и за реклама в Yahoo за $25.
Виж дали не важат само за ЮС ситизени.
 
От: Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

Важат си за цял свят. Само, че ваучера се ползва когато си правиш adwords акаунт-а. T.е. еднократно. По-добре си потърсете ваучери за 100$. Има ги навсякъде. Мене постоянно ме спамят с adwords ваучери.
 
От: Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

имам един сайт при тях, за 1 година не е падал никога
 
От: Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

И аз си купих, ама доста странно им е подреден цпанела. Базите са сложени в scripts and add-ons, а пхпмайадмина в управлението на базите. Добре, че ми показаха, щото почти бях пред рифънд.
 
От: Някой ползвал ли е хостинга на FatCow.com?

Супер са хостинга но ония от съпорта лъжат.
Казах че PowerPay бачка за бг и аз глупака си зех хостинг и ко се оказа за американци.Пуснах рефънд ся чакам да ми върнат парите
 

Горе