Някой ползва ли услугите на Paysera

Здравей,
Използвам Paysera от 6-7 месеца, като за това време съм изпратил около 15 превода. Преводите са до различни физически лица в Германия. Парите пристигат за около 2-3 часа и няма никакви такси.
 
Имам въпрос: Ако искам да преведа пари от БГ банка към сметката ми в Paysera? Банката каква такса ще ми вземе? Таксува ли се като международен превод (там цените са от порядъка на 20 евро за превод, или 1-2 лева колкото е таксата за платежно)?
 
Имам въпрос: Ако искам да преведа пари от БГ банка към сметката ми в Paysera? Банката каква такса ще ми вземе? Таксува ли се като международен превод (там цените са от порядъка на 20 евро за превод, или 1-2 лева колкото е таксата за платежно)?
Сметката на Пайсера е в УниКредит(БГ), таксата ще ти е един два лева.
Поздрави!
 
Аз също ползвам PaySera като платежна система в магазина ми от две години. За съжаление не мога да помогна с информация по темата. Доволен съм !
 
Имам въпрос: Ако искам да преведа пари от БГ банка към сметката ми в Paysera? Банката каква такса ще ми вземе? Таксува ли се като международен превод (там цените са от порядъка на 20 евро за превод, или 1-2 лева колкото е таксата за платежно)?

Paysera имат сметки в няколко БГ банки. Таксата ще бъде в зависимост от тарифния ти план в твоята банка- на територията на страната. Когато превеждаш към страни от ЕС пак не е колкото вземат банките (около 20Е, както казваш) а са някакви символични суми от порядъка на 0,15Е. Курсът на обмяна на валута също е много изгоден.
Малко галимации има при регистрацията и откриването на сметките, но си струва, защото е еднократно. От там на сете дори и самата подготовка на международните преводи е по- лесна, отколкото стандартните платежни в банките.
 

Горе