Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

А този споменатия акаунт си е с български адрес, ако се ползва за дропшипиниг Walmart/ Ebay трябва ли да сменям адреса в акаунта? Малко тъпи въпроси ама като не съм продавал трябва да се тръгне от някъде :)
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Според мен няма значение адреса на ПП. Но все още не ми се ясно как стават работите с billing address-а , който очевидно трябва да е US. Пробвах рандом адрес и когато трябва да линкна ПП-то в eBay акаунта ми иска потвърждение с номер , който трябва да e US и до там. Ако колегата logout би искал да обясни малко по-обстойно , би било много полезно за повечто от нас.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Моя ПП акаунт си е линкнат, но адреса е в БГ, за това питам дали има врътка да се продава нормално и в този случай стоки от US
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Няма значение билинг адреса в walmart. Полълваш random adress. от fakenamegenerator. com Nadahan Дай скрииншот къде е проблема
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Няма значение билинг адреса в walmart. Полълваш random adress. от fakenamegenerator. com Nadahan Дай скрииншот къде е проблема

Имам предвид, че ПП акаунта ми е свързан с Ебей а там адреса ми е български, и в ПП и в Ебей както и телефона. Като се пуска обява не е ли проблем да се отбелязва, че итема се намира примерно в US, предполагам сега ще ме разбереш :) ?
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Някой, може ли да помогне..
публикувах няколко обяви и един калъф за телефон... и някакъв руснак го купи.. обаче проблема, че амазон не ми дава да изпращам до Русия.. какво се прави в такива ситуации ?

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Някой, може ли да помогне..
публикувах няколко обяви и един калъф за телефон... и някакъв руснак го купи.. обаче проблема, че амазон не ми дава да изпращам до Русия.. какво се прави в такива ситуации ?

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

Листваш предмети които са над 35 долара в амазон.Всички те са с free shipping до us.В началото продаваш само на US пазара,т.е shipping policy-то трябва да си настроиш.Policy-то трябва да зиглежда така: Standart Free Shipping 1-6 business days handling days 3 business days Return Policy трябва да изглежда така: Returns Accepted
After receiving the item, your buyer should contact you within: 14 Days
Refund will be given as: Money Back
Return shipping will be paid by: Buyer
Вече като направиш 10 фиидбека като продаваш можеш да шипваш до всяка точка по света посредвством ebay global shipping program.Идва скъпичко да купувачите тази екстра но има продукти които се намират трудно в определена държава или на на завишена цена.Прочети какво е global shipping program. В тво случай ти препоръчв3ам следното: отиваш в http://resolutioncenter.ebay.com/ Избираш I need to cancel a transaction,избираш си поръчката,на Why do you want to cancel this order? ИЗБИРАШ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО The buyer asked to cancel the order.След това се свързваш с купувача и му пишеш следното: "Hello, I deeply apologize but my supplier misinformed me on how many of these were available for sale. As much as I would like to wait for more to arrive, I felt the best thing to do was to refund you instead. I apologize again and have a nice day. От там нататък нищо не правиш-пейпал автоматично връща парите.Хубаво е да напишеш на купувача,че още веднъж му се извиняваш и си оцъществил refund.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Да попитам за картите.Всяка държава си има номера за нея не ли проблем в пей пал ще излезе,че картата е от България?
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Не е никакъв проблем. Трябва ти валидна VISA Credit/Debit, верифицирана в ПейПал.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Не е никакъв проблем. Трябва ти валидна VISA Credit/Debit, верифицирана в ПейПал.
В USD трябва да е картата
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Добре де пичове, а как разбирате колко ще струва доставката? Пример - пускате обява в ebay ( ще вземете продукта от walmart, под 35$ е и няма безплатна доставка ) как ще знаете колко ще струва доставката преди да знаете от коя част на USA е купувача? Има опция за цена на доставка до всяка точка в USA ли ? Сори за тъпия въпрос, ама специално това не го разбирам. И още един - проблем ли е, ако картата e BGN, а не USD?
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Обикновено амазон ползват flatrate за шипинг до всички териториални щати на Щатите.Как да видиш цената за шипинг?Просто си добави продукта в количката вкарай примеренм адрес и ще видиш цената на на шипинга.Ако картата ти е в ЛЕВА е голям проблем защото преминаваш соленото превалутиране на амазон което е адски неизгодно.Както и да е..Аз ти препоръчвам да се работи с продукти 35+.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Здравейте,

И аз следя темата с интерес и ми е любопитно дали някой като Nadahan стартира, и как върви?
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Добре де пичове, а как разбирате колко ще струва доставката? Пример - пускате обява в ebay ( ще вземете продукта от walmart, под 35$ е и няма безплатна доставка ) как ще знаете колко ще струва доставката преди да знаете от коя част на USA е купувача? Има опция за цена на доставка до всяка точка в USA ли ? Сори за тъпия въпрос, ама специално това не го разбирам. И още един - проблем ли е, ако картата e BGN, а не USD?

Доставката от Walmart e фиксирана - за стоки над 35$ free, за стоки под 35$ - стандарт шипинг / 3-6 дни обикновенно / е 5 долара, експрес шипинг / 2-3 / дни е 7 долара, 1 дей деливъри ти е обикновенно към 30 долара / което е супер неизгодно в повечето случаи/.
Ако картата е в Bg се превалутира по много неизгоден курс / около 20-30%/ над реалните обменни курсове и си е за твоя сметка.
 
От: От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Цената на доставка може да я проверите с fake checkout..Толкова ли е трудно?
 
От: От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Здравейте, при мен последните четири сделки трябваше да връщам парите, защото в Walmart не ми разрешават да купя стока. Изписват ми два варианта "Information unavailable
We're unable to show you buying options for this item. Please try again later." или "We don't sell this item at Walmart within 50 miles of you. You can change your location or add this to a list to view later." "Item not available near you".

Дали улучвам точно такива продукти със специални условия, незнам. А вече имам направени 5-6 продажби от Walmart към Ebay и нямаше проблем, включително и продукт, който вече бях продал един път.

Ако някой е срещал такъв проблем ще съм благодарен да сподели как го е разрешил.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Изчисти cookies cache на браузъра. Отвори сайта и най-горе в ляво на my local store сложи зип код 10001 и накрая в дясно кликаш на make this my local store.
 

Горе