Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Аз доколкото знам дропшипинг модела е малко встрани от правилата на ибей. Освен това, в ибей конкуренцията е огромна и марджините за печалба от процент са центове на артикул. Аз лично не мисля, че ибей е подходяща платформа за дропшипинг. Освен, ако не живеете в Китай. ;)

Освен това, в ибей е популярна "Best offer" опцията, така, че някой може да си сложи и 100 долара надценка, но дали ще го продаде на тази цена вече е друг въпрос.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Не можах да разбера защо отзива ми е маркиран като "спам" ? Някой може ли да ми каже? Благодаря.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Не можах да разбера защо отзива ми е маркиран като "спам" ? Някой може ли да ми каже? Благодаря.

Защото хората обясняват как да си сложиш прилични проценти и да си на приемлива печалба, ти влезе и взе да обясняваш как не бил добър модела :)
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

IvetaND Да като не си пробвала тази система не споделяи мнение.Съвсем други неща се правят.Аз продавам продукти с 20 долара надценка конкуренцията ми с 10 говоря за един и същ продукт-и двамата правиме продажби.Има си неща които ако спазваш и излизаш пред конкуренцията в търсачката.Просто моята обява ще е оптимизирана за алгоритъма Касини на ибей,а тази на конкуиренцията няма да е оптимизирана-познай какво се случва? Аз илизам на първа страница с много висока цена,а китаеца на 5-та.Американците на са като нашите бабички да обикалят 100 километра да намерят тънкажен кренвирш с десет стинки надолу.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Пуснах обява пречели че пише съм от Бургас как да го направя профила фейк или? ww w .ebay .c om/itm/-/171986026517?&autorefresh=true
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

добре а какво мислите за alixpress>ebay там всичко е на безплатна доставка,кофти е само че се плаща с карта в алито
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Не го прави - в алито ще ги чакат 1 месец и повече и ще ти праснат негативния фийдбек и край.
 
От: От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Здравейте, при мен последните четири сделки трябваше да връщам парите, защото в Walmart не ми разрешават да купя стока. Изписват ми два варианта "Information unavailable
We're unable to show you buying options for this item. Please try again later." или "We don't sell this item at Walmart within 50 miles of you. You can change your location or add this to a list to view later." "Item not available near you".
Изчисти cookies cache на браузъра. Отвори сайта и най-горе в ляво на my local store сложи зип код 10001 и накрая в дясно кликаш на make this my local store.
Виждам, че пощенски код 10001 е в Ню Йорк. Как въвеждането на този пощенски код ще реши проблема на sgg21, ако някой примерно направи покупка от Лос Анджелис?
 
Колега, ще споделиш ли какъв е този алгоритъм Касини??
IvetaND Да като не си пробвала тази система не споделяи мнение.Съвсем други неща се правят.Аз продавам продукти с 20 долара надценка конкуренцията ми с 10 говоря за един и същ продукт-и двамата правиме продажби.Има си неща които ако спазваш и излизаш пред конкуренцията в търсачката.Просто моята обява ще е оптимизирана за алгоритъма Касини на ибей,а тази на конкуиренцията няма да е оптимизирана-познай какво се случва? Аз илизам на първа страница с много висока цена,а китаеца на 5-та.Американците на са като нашите бабички да обикалят 100 километра да намерят тънкажен кренвирш с десет стинки надолу.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Здравейте от поредния с въпросите. :) реших и аз да се включа в сайта (не само като консуматор), след няколко продажби и мен ме напънаха определени въпроси.
По принцип на кой адрес шипвате ebay или paypal. Дали може да си преправим ъкаунта с американски и дали води до някакви последствия след като PP е с бг адрес, в policy-то на ebay не срещнах да се споменава нищо.
Ако даден клиент не може да приеме доставката (няма го, на работа е или е с любовницата) би трябвало пратката да се връща до USPS/UPS или са го предвидили и им звъннат да се доуточнят да се достави в удобно за клиента време.
Дали някой е питал други Ebay търговци за евентуален дропшип.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Аз шипвам на посочения адрес в пейпал, до сега не е имало проблеми. Няма смисъл акаунта ти да е американски. Дори е по-добре да си с реалния си адрес в България. Куриерите ходят няколко пъти или оставят пратката на съсед.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

ivelin благодарности за отговора. За адреса останах с впечатление че не са от най доверчивите след като пише from Bulgaria. Надявам се да не изглежда като реклама но да споделя и аз информация, бях попаднал на една статия за сайт jet.com който ще се опитат да е конкурентен на Amazon. Доста е постен но тепърва ще се разрастват, може да му се хвърли един поглет.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Това че пише Bulgaria никой не го гледа. JEt.com са дропшипъри и не ти препоръчвам да работиш с тях.Магазините с които се работи нормално са Amazon, Walmart, Sears и Kmart.
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

+1 за тези сайтове, като от последните 3 дори може да се взима и добър cashback
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Малко излишен въпрос, ама все пак да питам. Когато правя покупката от Walmart, трябва да въведа адрес на който да се изпрати продукта. Там пиша адреса на моя купувач. От Walmart също искат и телефонен номер. Там отново ли давам тел. номера на моя купувач от Ebay?
 
От: Някой пробвал ли е дропшипинг от Walmart към eBay ?

Аз оставям мой номер. Мисля че за някои поръчки се обаждат за потвърждение, а когато кажат на купувача за поръчка от Walmart той няма да знае за какво става въпрос, защото той си е поръчал реално от ebay :)
 

Горе