Някой продавал ли е на руския пазар ? Въпрос за Buy Now бутон от Yandex Dengi ...

lowriderzzz

Well-Known Member
Ситуацията е следната: имам една книга, която съм се навил да преведа и да провадам в на руско говоряща аудитория. След като проучих видях, че WebMoney и Yandex Dengi са най-разпространите методи за плащане там. (ако се сетите и за други популярни кажете между другото).

На кратко проблема е в това, че исках да си настроя Buy Now бутон след в Yandex Dengi, като този в Paypal. Намерих как става, но при опциите никъде не видях къде има да се остави линк за това да ги препрати някъде си след като са завършили трансакцията. dengi button.jpg

След като му дам да ми създаде бутона ми дава само кода отдолу. dengi button1.jpg


Доста време се занимавах със съпорта, за да им обясня какво точно искам, накрая ме пратиха да съм разгледал developers corner. Питах и там в някакво поле за коментари, но уви... без отговор. Пуснах и тема в Warrior foruma и там никой нищо не каза. Направих си акаунт в searchengines. ru , но там си пуснах въпроса на английски и веднага системата ме маркира като СПАМ. :((

Само тук остана, където не съм питал.



Някой сблъсквал ли се е това... нещо? Имал ли е подобен опит в тея работи? Ще се радвам, ако може да помогне.
 

Горе