Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

Вашия профил/акаунт във Фейсбук е временно блокиран. Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви, от неприсъщо за вас място.
Ние блокирахме профила ви във facebook.com, докато изясним дали това сте вие.
Ако това сте вие, моля, потвърдете. Ако не сте вие, моля, въведете нова парола.


На някой случвало ли му се е такова нещо?
Преди година Майкрософт ме караха да сменям парола, че някой се опитал да влиза с моята парола в профила ми, дето не бях влизал от две години. Сега пък Фейсбук - докато браузъра е отворен и съм онлайн.
Паролите и в двата профила са дълги и сложни, определяни от съответния софтуер като "силна парола".
Дали са реални опити, или мегасайтовете го правят нарочно?

%2525D0%2525B1%2525D0%2525BB%2525D0%2525BE%2525D0%2525BA%2525D0%2525B5%2525D0%2525B4%252520%2525D0%2525B0%2525D0%2525BA%2525D0%2525B0%2525D1%252583%2525D0%2525BD%2525D1%252582%252520%2525D0%2525A4%2525D0%252591.jpg

%2525D0%2525A4%2525D0%252591%252520%2525D0%2525BF%2525D0%2525B0%2525D1%252580%2525D0%2525B0%2525D0%2525B3%2525D0%2525B2%2525D0%2525B0%2525D0%2525B9.jpg


Системата за прикачване на снимки май въобще не работи?
 
От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

Тъкмо отворих тема за gmail, явно има вечерна проверка!
 
От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

:lol:
Строй се, преброй се!
Есенно броене на пиилците.
 
От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

Тъкмо отворих тема за gmail, явно има вечерна проверка!
Днес ми дойде на телефона съобщение с recovery парола, понеже е имало опит за логване в мой мейл в mail.ru и е блокнат, аз даже бях забравил за този мейл.
Сетих се за темата на Rabin за гмейла, Вискяр изглежда също е на мушката:).

Теорията на конспирацията е в своя разгар - Be careful, watch your back:twisted:
 
От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

Искаха ли ти телефон, и имало ли е вкаран досега? Щото на яхувците и гугължиите туй им е най-големия дерт.
 
От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

Като опиташ да се логнеш от различни устройства PC ,таблет ,какво ти дава .
 
От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

снощи ми хакнаха пощата в абв,добре че не ми е основната там.
 
От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

Кражбите на фейсбук профили все повече и повече зачестяват. Преди месец ми бяха "хакнали" една от пощите в абв, и от там фейсбук профила. За късмет съм се усетил навреме и с помощта на тайния въпрос в абв успях да си върна и пощата и фейбук профила! Крадеца беше с хасковско IP.
Веднага след като взех контрол над профилите си, смених пощата на фейсбук акаунта с с gmail-ска и направих верификация по телефон.

Някой доста усърдно се опитваше да ми открадне профила, защото 2 дена след това опитите за кражба продължиха!

След седмица пък, се бяха опитали да пробият акаунта на жена ми, но вече я бях предупредил, и тя също вече имаше телефонна верификация. Някой и беше налазил yahoo пощата. Паролата и не беше кой знае каква.

Така, че всеки да внимава. Профили се крадат много.
 
От: От: Някой се опита да влезе с вашата парола във фейсбук профила ви.

Кражбите на фейсбук профили все повече и повече зачестяват. Преди месец ми бяха "хакнали" една от пощите в абв, и от там фейсбук профила. За късмет съм се усетил навреме и с помощта на тайния въпрос в абв успях да си върна и пощата и фейбук профила! Крадеца беше с хасковско IP.
Веднага след като взех контрол над профилите си, смених пощата на фейсбук акаунта с с gmail-ска и направих верификация по телефон.

Някой доста усърдно се опитваше да ми открадне профила, защото 2 дена след това опитите за кражба продължиха!

След седмица пък, се бяха опитали да пробият акаунта на жена ми, но вече я бях предупредил, и тя също вече имаше телефонна верификация. Някой и беше налазил yahoo пощата. Паролата и не беше кой знае каква.

Така, че всеки да внимава. Профили се крадат много.

Аз от години съм с пощата на Гмейл + телефонна верификация. Откакто на един приятел му гепиха фб профил с абв поща, веднага след това смених и съветвам доста хора да го направят.
 
Виждам че темата е стара, но търсачката това ми извади, а не исках да пускам нова тема.
Докато ме нямаше уикенда, днес си проверявам пощата и виждам че е имало няколко заявки за смяна на паролата.
Трябва ли да се притеснявам, иначе мейла цъкнах на линка, че не съм правил аз тези завки
 

Горе