Някой срещал ли е нещо подобно?

Whattsup

New Member
Здравейте. Значи имам един сайт, който по една от клучовите думи е на 2-ро място и на 3-то (по една и съща ключова дума), но познайте кой е на 1-во място? Фейсбук страницата на сайта ми. Чудно ми е как става това, фейсбук страницата на сайта ми, да е на по-преди позиции от самия сайт.
 
От: Някой срещал ли е нещо подобно?

като не струва сайта ти къде да е бе приморски
я го дай поне да го видиме
 
От: Някой срещал ли е нещо подобно?

Здравейте. Значи имам един сайт, който по една от клучовите думи е на 2-ро място и на 3-то (по една и съща ключова дума), но познайте кой е на 1-во място? Фейсбук страницата на сайта ми. Чудно ми е как става това, фейсбук страницата на сайта ми, да е на по-преди позиции от самия сайт.
На мен Г+ профил ми е преди една страница от сайта по една кл. дума, а наливам екзакт анкори към страницата. Нямам идея защо:)
 
От: Някой срещал ли е нещо подобно?

Ей сега забелязах пък друг сайт, значи имам само 14 баклинка към сайта, моя конкурент има 1000+, а аз съм пред него. Все пак мойте баклинкове са тръстед аз по това си обеснявам.
 
От: Някой срещал ли е нещо подобно?

Здравейте. Значи имам един сайт, който по една от клучовите думи е на 2-ро място и на 3-то (по една и съща ключова дума), но познайте кой е на 1-во място? Фейсбук страницата на сайта ми. Чудно ми е как става това, фейсбук страницата на сайта ми, да е на по-преди позиции от самия сайт.

сигурно си калпав оптимизратор?
 
От: Някой срещал ли е нещо подобно?

Е... тогава няма нищо ненормално в това, пусни малко линкове и ще я изместиш.
 

Горе