Някой с опит с Бинг адс?

bedrijfsbeheer

New Member
Здравейте. За първи път рекламирам с Бинг адс и имам проблем.

Значи всичко си показва, както си е, имам 49 кейвордс където съм пуснал рекламата. Всичко зеленичко, пише си "Eligible", имам пари в сметката, но не тръгва.

0 импресии, 0 показавания, 0 кликове, 0 кпц. Всичко 0, не тръгва нещо.

Някой ако може да помогне, ще съм благодарен!
 
От: Някой с опит с Бинг адс?

Здравейте. За първи път рекламирам с Бинг адс и имам проблем.

Значи всичко си показва, както си е, имам 49 кейвордс където съм пуснал рекламата. Всичко зеленичко, пише си "Eligible", имам пари в сметката, но не тръгва.

0 импресии, 0 показавания, 0 кликове, 0 кпц. Всичко 0, не тръгва нещо.

Някой ако може да помогне, ще съм благодарен!

Аз съм ползвам с безплатен купон, значи щом е eligible ще потръгне. Просто бавно върви , нещо няма търсене мисля. И при мен по доста ключови думи нямаше никакви импресии . Добави по актуални думички.
 
От: Някой с опит с Бинг адс?

Аз съм ползвам с безплатен купон, значи щом е eligible ще потръгне. Просто бавно върви , нещо няма търсене мисля. И при мен по доста ключови думи нямаше никакви импресии . Добави по актуални думички.

Аз ги гледам от техния инструмент, виждам че имат търсения, макар и не много. Проблема е, че дори 1 път не са е появявала рекламата ми, нито веднъж на 49 думи. Иначе мерси за съвета, ся ще гледам да ги направя 200-300 думи да видим тогава кво ще стане.
 
От: Някой с опит с Бинг адс?

Да от години ги ползвам, имаш си "Ad preview tool", пишеш си ключовата дума и или ти излиза или ти пише причината поради която не излиза.

Нисък ти е бида най-вероятно или не залагаш на легитимни думи. Ако залагаш на имена на хора или се опитваш други 'измами' да въртиш няма да ти се показват рекламите. Лоу релеванс скор ще пише.

С безплатни купони става само ако рекламираш легитимен бизнес (предлагаш услуга, т.н), иначе банват. Няма и смисъл от тях, няма как да изградиш печаливша кампания там ако се стискаш за няколко стотин долара.
 
От: Някой с опит с Бинг адс?

Не съм с купони, а рекламата ми е одобрена.

Значи също така не въртя измами и такива неща, а бида ми е стабилен.

Ad preview tool ми казва "We show only the keywords that are eligible. To see all your keywords, you must first ensure your campaigns, ad groups, keywords, and ads delivery status is eligible. If you are still not able to identify the issue, contact Support."

А на мен всички кейворди са ми както си трябва. Май ще трябва да чакам до понеделник и да им звъна, тъпаците ми губят 2 дена.
 

Горе