Някой с проблем в скайп?

Sky

Well-Known Member
Не мога да се свържа с нищо в скайп дори и уеб версията.
На мен ми мирише на калпав интернет доставчик но да питам все пак.
 
От: Някой с проблем в скайп?

И при мен е ок всичко.
Иначе, ако мога да ползвам темата да попитам нещо, което отново е свързано със скайп. Ползвам два скайпа, в които се логвам по различно време. Единият скайп, обаче показва, че съм на линия, а не съм се логвал от 2 седмици в него. Не съм се логвал през телефона. Пробвах да се логна пак и после лог аут, но проблемът остава. Някакви идеи?
 
От: Някой с проблем в скайп?

@Uphero
И аз имам доста проблеми напоследък и не мога да установя откъде са ...

Четох по някви места, че проблема е от новата Версия на скайп...
Като цяло проблемите ми са:
Скайп Крашва, От време на време и компа ми се рестартира ( заради скайп ), Доста приставки в Хроме Крашват, Google Drive Крашва
Като цяло изключително много крашове....

Ако някой помогне, ще съм му благодарен :) :beer:
 
От: Някой с проблем в скайп?

Проблема е от скайпа вчера е крашвал на много хора ..
 
От: Някой с проблем в скайп?

Аз карам с версия 7.0.0.102 и съм спрял ъпдейта, защото с по-нова версия програма се пуска за секунда и се изключва веднага. Някой с подобен дерт и да сподели решение?
 
От: Някой с проблем в скайп?

Откакто М$ закупи Skype последния деградира - проблеми, Проблеми и пак ПРОБЛЕМИ.

Изглежда е назрял момента да се търси алтернативно решение. Някой ползват Viber вече изцяло, други Facebook Messenger, трети Google Talk и т.н.
 
От: Някой с проблем в скайп?

Откакто М$ закупи Skype последния деградира - проблеми, Проблеми и пак ПРОБЛЕМИ.

Изглежда е назрял момента да се търси алтернативно решение. Някой ползват Viber вече изцяло, други Facebook Messenger, трети Google Talk и т.н.

Големи сте филмари, смея да твърдя, че скайпа е най-стабилната програма която ползвам
 
От: Някой с проблем в скайп?

Не виждам проблем в това как да ползваме стара версия, а сюблимният въпрос е, защо не работят новите версии и как да ги вкараме в правия път. Всяка нова версия си има някакви подобрения, дали визуално, дали от потребителски гледна точка създава по-добро усещане и ползи, или запушва дадена пролука в сигурността й. Писна ми да следя каква е разликата в поредната версия, а за обикновеният потребител най-важното е просто да работи, да си му влезе в употреба с кореспонденцията. Факт е, че скайп не се развива добре или има много недоброжелатели, които пречат.
 
От: Някой с проблем в скайп?

Ако сте на XP можи да ви крашват новите версий на Скайпа, при мени проблеми нет
 
От: Някой с проблем в скайп?

Не съм пробвал този скайп на по-нова версия от 7. http://prntscr.com/7tghwo на 8.1 и 10 няма ли я тази опция, за сега не знам за друг портабъл скайп за по-нови версии от 7-та..
 

Горе