Някой тук занимавали се с ClickBank афф. маркетинг ?

lowriderzzz

Well-Known Member
Обмислям да подхвана някакъв ClickBank афф. маркетинг бизнес.

Не помня обаче как се получава средствата там. В самата системаси има сметка, но след това като искаш да ги withdraw-неш, ти ги пращаха на че ли, какво беше там ?

Ако е така тук в България има ли банка, която да осребрява техни чекове (без ъпсурдни комисионни)?

Някой, ако има опит моля да сподели.

Поздрави!
 
От: Някой тук занимавали се с ClickBank афф. маркетинг ?

И мен ме интересува, пускам коментар и следя темата с голям интерес!
 
От: Някой тук занимавали се с ClickBank афф. маркетинг ?

Парите от КВ можеш да си ги взимаш с чекове, чрез пайнер акаунта или направо да ти ги пускат на банковата ти бг сметка (мисля че БГ беше в списъка за банков превод). Вече зависи какво посочиш като начин на плащане. Всички банки би трябвало да приемат уса чекове, мисля че само ПИБ спря миналата година и това може да е било самовременно, но имай на предвид, че това е става за минимум месец и половина, затова тези чекове просто не ги ползвай.
 
Пращат ти ги с чек, който стига от 2 седмици до месец, но може и повече. Аз лично съм осребрявал във FIB без проблеми.
 
От: Някой тук занимавали се с ClickBank афф. маркетинг ?

Ти си знаеш каква ти е нисшата и какъв ти е таргета, но моите впечатления са, че в CJ има по-добри оферти на по-качествени компании. А и там ти ги пращат направо на банковата сметка.
 
От: Някой тук занимавали се с ClickBank афф. маркетинг ?

Пращат ти до 2 седмици след като са ти ги пуснали, таксите са малки в Societe-то ги осребрих последните няколко пъти ...
 
От: Някой тук занимавали се с ClickBank афф. маркетинг ?

Ти си знаеш каква ти е нисшата и какъв ти е таргета, но моите впечатления са, че в CJ има по-добри оферти на по-качествени компании. А и там ти ги пращат направо на банковата сметка.

Отбрал съм определен продукт и той е листнат в CB.

Ще проверя и в CJ какво се предлага. А там как стоят нещата с плащането ?

А попринцип от CB,CJ има ли начин да се прехвърлят в PayPal ?
 

Горе