Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на ден?

matrixbglan

Active Member
От скоро съм във форума и онлайн бизнеса. Регистрирах се в блекхат сео форумс и дигитал пойнт..
И докато си чета из постовете няма как да не ми направи впечетление като попадам
доста често на някакви книжки с привлекателни заглавия..купи тази книга и ще правиш по 10$,100$ и тн на ден без дори да си мърдаш пръста.. и какво книгата струва 10$ :shock:
или пък попаднах на някакъв сайт ГУГАЛ СНАЙПЕР купете книгата за 300$ и ще правите по 15 хилки на месец.

Добре сега идва моят въпрос защо този дето прави по 100$ на ден или 15к на месец продава e-book за такива къси пари... Въобще има ли нещо вярно в тия книжки?
Светнете ме каква им е схемата..
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Дали е вярно не знам, не съм ги виждал тези книги, но какво пречи някой да изкарва 15К на месец и да ги продава не разбрах?
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Ами когато си продава схемата за искарване на пари и като 500 човека си купят книжката му какво става всички започват да изкарват по 10-15к на месец без да правят каквото и да било.. Звучи ми просто невъзможно.. :О
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Схемата за правене на пари може да се намери даже и безплатно. Ако потърсиш в този форум ще я откриеш :)

С няколко думи: правиш сайт, оптимизираш го, чрез този сайт предлагаш продукти/услуги и печелиш (директно от продажбата на продуктите/услугите или индиректно от реклама, а продуктите/услугите са безплатни за посетителите на сайта). Този метод е изпитан и повечето собственици на сайтове печелят по този начин.

Замисли се какви сайтове посещаваш и по какъв начин собствениците на тези сайтове печелят. След това действай по същия начин.
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Това ми е горе доло ясно защото чета из форума постоянно просто бях любопитен за тези книжки дали са измама, не че съм тръгнал да си купувам и да взимам на готово някакъв метод дето нито знам дали работи нито дали няма да спре да работи след седмица...Предочитам да науча материята и сам да си правя парите.Иначе ти благодаря за изчерпателния пост :)
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Само с купуването на книга не става. Трябва да се прочете тази книга и да се помисли...

Много от печелещите хора предполагам, че не са чели подобни книги. По принцип за да правиш бизнес в Интернет е достатъчно да имаш общи познания за това как се правят сайтове. Ако пък съвсем нищо не разбираш си наемаш хора, които да ти направят магазин като get.bg например и ти само вършиш общата работа - да въвеждаш данни, да говориш с клиенти по телефона, да пращаш стоката по куриер и т.н. Обаче ако не разбираш техническите подробности може да ти излезе много скъпо...

Колкото повече знаеш - толкова по-добре.

Не съм чел подобни книги и не знам дали има смисъл. Може и да има нещо ценно в тези книги, а може и да няма (напр. да пише как се прави сайт, как се програми на JavaScript/PHP/Perl и т.н. - неща, които могат да се научат и без купуване на книги).
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Според мен не си струват тези книги, доста често говорят за някакъв много прост метод, който за тях може да е проработил, ама за 90% от читателите на тези книги няма да проработи :) Освен това, някои само ти замазват очите и няма нищо съществено, а да не говорим, че без да си мръднеш пръста няма как да изкарваш 15 хилки на месец. Точно обратното трябва да си мръднеш доста повече от 15 хиляди пъти пръста, за да почнеш да изкарваш тези 15 хиляди, а чак след това може да не си мърдаш нищо и парите сами да идват :)
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

пълно е с такива книги, които се продават за между 10 и 50 $ с обещания за огромни печалби
много от тези книги са пълен боклук
други са добри, но само за начинаещи... информацията в тях лесно може да се намери безплатно
има и такива, които наистина си заслужават, но проблема на повечето хора е, че ги купуват, прочитат и после нищо не правят

колкото до цената...... за 15$ вероятно няма да получиш нещо, което от утре да започне да ти изкарва по над 10 бона на месец
това обаче не значи и че е напълно безполезна... просто зависи
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Ми това е тяхната схема , продават 10 к книги по 10$ и е направил пачката, след това написва друга ,или нещо от този род и шарани много в нета ! Все пак ако прочетеш в някой от тях има интересни похвати , но се намират и безплатно тези методи в нета !Методите за изкарване на пари в нета :twisted: /говоря за бързите пари/:twisted: остаряват толкова бързо, че ако не си ти го измислил просто почти няма смисъл да се захващаш - само ще изгубиш време ! :)
 
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

(за триене - писал съм нещо, което е за друга тема)
 
Последно редактирано:
От: Някой ще ме светне ли ква е кирията:КУПИ ТАЗИ КНИГА за 15$ и ще печелиш по 1к на

Само с купуването на книга не става. Трябва да се прочете тази книга и да се помисли...

Много от печелещите хора предполагам, че не са чели подобни книги. По принцип за да правиш бизнес в Интернет е достатъчно да имаш общи познания за това как се правят сайтове. Ако пък съвсем нищо не разбираш си наемаш хора, които да ти направят магазин като get.bg например и ти само вършиш общата работа - да въвеждаш данни, да говориш с клиенти по телефона, да пращаш стоката по куриер и т.н. Обаче ако не разбираш техническите подробности може да ти излезе много скъпо...

Колкото повече знаеш - толкова по-добре.

Не съм чел подобни книги и не знам дали има смисъл. Може и да има нещо ценно в тези книги, а може и да няма (напр. да пише как се прави сайт, как се програми на JavaScript/PHP/Perl и т.н. - неща, които могат да се научат и без купуване на книги).

Правенето на магазин е ДОСТА трудно... По-лесно е да си направиш блог и да печелиш от адсенс на английски, или да работиш малко freelance... или с CPA(Free E-mail/Zip submits)
 

Горе