Няколко въпроса за оптимизация на уеб портал за търсачки - google, yahoo и други...

pvalkanov

New Member
Здравейте,
развиваме уеб портал и в момента дойде времето за Малко SEO оптимизация - направили сме до момента:
1. Динамични META тагове според всяка подстраница, които се генерират според тежести на ключови думи в нея
2. Уникални Title-и na всеки subpage
3. Оптимизиран код (но май трябва още да поработим там)

Сайта ни е: www.land.bg
Имам въпрос относно SEO na индекс страницата и javascripts които са в кода в момента:
1. Дали да не фиксираме на индекс страницата едни и същи META тагове. В момента и там се генерират автоматично според последните новини, статии и имоти които са на индекса
2. В кода на сайта след </TITLE> преди <BODY> може да видите кода на javascript-ове които се ползват. Дали де не ги изведем в отделни файлове и да сложим
<script type="text/javascript" src="http://edikadesi/swfobject.js"></script>
примерно..

Дали сме на прав път и какво бихте препоръчали още вие ?
Ако някой има идеи за цялостни (и пробвани) SEO подобрения, не само за индекс ще се радвам да ги сподели.

Мерси за помощта :)
Вълканов.
 
От: Няколко въпроса за оптимизация на уеб портал за търсачки - google, yahoo и други.

Дали не си отговаряш сам на всичко?

не кликнах на линка
 
Re: Няколко въпроса за оптимизация на уеб портал за търсачки - google, yahoo и други.

1. Добра идея нека стаиите си ползват тези киурди

2 . още една добра идея

както каза радев отговорил си си сам :)
 
От: Няколко въпроса за оптимизация на уеб портал за търсачки - google, yahoo и други.

Тоест добре съм го замислил със статични мета тагове за индекса и за javascript в отделни файлове?

А някакви други идеи ако ви идват на главата какво може да се направи още за да оптимизира сайта спрямо търсачките?
Някакви по-специални техники чували ли сте спрямо Google и yahoo ?

Мерси:)
 
От: Няколко въпроса за оптимизация на уеб портал за търсачки - google, yahoo и други.

линкове и беклинкове са главните трикове... въпроса е как ? :)
 
От: Няколко въпроса за оптимизация на уеб портал за търсачки - google, yahoo и други.

линкове и беклинкове са главните трикове... въпроса е как ? :)

аз бих казал основните, а не главните ;)
 

Горе