Няколко въпроса за Paypal

kstoqnov95

New Member
Здравейте, имам следния "проблем", искам да получавам малки дарения към paypal акаунта си, но да не бъде с истинското ми име. Четох, че това става с бизнес акаунт, но не разбрах много нещата. :D
Нямам никакъв бизнес. Минималните суми, които ще получавам, ще са нещо като "знак на добра воля" за
информацията и помощта, които споделям на определени хора.
Нещо като малък вид услуга, но не е развито с бизнес цел.
Не искам да ми се вижда името, защото има много недоброжелатели в кръговете на хората, на които помагам, които ще чакат възможност да разберат кой съм и да ми направят мръсно. Знам, че нещата, които пиша са странни,
но какво да се прави, такава е ситуацията.

От вас искам да разбера дали това, което искам, е възможно? Има ли някакви такси?
Ще се наложи ли да се прави фирма или може просто да надградя до бизнес акаунт и нещата ще работят?
 
Ако направиш бизнес акаунт и не изпратиш данни за фирма, ще ти блокират акаунта докато не получат данните
 
Вариантът е да си регнеш някакъв профил с фалшиви детайли, да не връзваш карта към него и да пазаруваш от сайтове, които позволяват това, примерно eBay.
 
Бизнес акаунт отпада значи.
4moki, това е супер като идея, не се бях замислил.
Но познати ми споделиха, че след известно време искат валидация (лична карта), особено ако някой ти дарява пари.
Имате ли информация след колко време след създаването на подобен акаунт, се иска валидация?
Парите, които ми даряват, ще си стоят в акаунта, няма да ги тегля. Но защо всичко е толкова усложнено?
Не мога ли просто да изпращам от време на време тези пари на личния си акаунт?
Също така от Paypal следят ли кой на кого праща пари и има ли начин да ми блокират личния акаунт в крайна сметка?
 

Горе