Няколко въпроса относно Genbucks

Yavor

New Member
Здравейте.Радвам се, че открих този форум с толкова отдадени хора в него посветени на каузата.
Та..и аз като повечето от вас започнах да си мисля, че могат да се изкарват пари от разни глупости като Cashfiesta или кликане за центове докато не се запознах с Affiliate програмите.
Четох доста от форума.Някои неща разбрах, други не.Водя се, че знам английски, но терминологията ми бяга на някои места.

Все пак не можах да намеря отговор на въпроса :

Как избрахте продукта, който да продавате ? Специално за Genbucks говоря.

Гледам, че най-голям процент и водещи по печалба са билките и хапчетата.Тези сфери обаче специално мене не ме вълнуват..Имам ли шанс, ако се насоча примерно към фитнес продуктите или нещата за баня.За там предполагам, че ще трябва да продам повече бройки, за да направя някакво по сериозна сума именно заради процента от продажбата.Все пак и аз бих искал по-голям процент,но...

А какво ще кажете за тия sex toys, те могат ли да се рекламират из блоговете, защото четох правилата на blogger и там има ограничения за сексуалното съдържание.

Това е за сега.До колкото четох мисля, че по другите въпроси ще се оправя по съществуващите вече теми. :wink: :)
 
Ами направи си блогове за 2-3 различни продукта и и които ти конвъртне добре си го развии :) Bed & Bath продуктите не сме ги пробвали сериозно но ако имаш желание нищо не ти пречи да ги пробваш


Sex toys са по скоро предназначени за уебмастъри които имат адулт трафик и търсят допълнителен източник на доход но разбира се ако имашжелание винаги можеш да пробваш със сео на сайт не със блог...


Билковите продукти са топ сверата на ГБ и в момента на пазара има бум :) но всеки си решава за себеси а и някои трябва да печели от други ниши:)
 
Здравей бате добре дошъл, еми то за фитнеса пак си е хербал, и нали знаеш не е важно какво продаваш, а колко изкарваш от него. Например Бед и Бад продуктите ти носят по-малко комисионна ако не си обърнал внимание те са на 20% докато дугите са на по-висок процент обърни внимание. Иначе за секс играчките кулайс е прав те конвъртват адулт трафика, абе като цяло генбъкс продуктите се конвъртват добре, може хората които скоро направиха първите си продажби да споделят горе долу каква конверсия са имали. Зависи и какъв вид маркетинг смяташ да правиш :) Успехи
 
Благодаря и на двама ви.Доколкото разбрах понеже не ми беше ясно значи вместо да си правя цял сайт мога да си направя блог за определен продукт.А тогава как ще разберат, ако дай боже продам нещо, че е от мене ? Трябва да сложа някой банер от онези в генбъкс ?

А пък сайта не казано, че трябва да е свързан с блоговете, но може и да е доколкото разбрах.Колкото да дърпат потенциални клиенти към него.

Между другото точно Bed & Bath продуктите ми хванаха окото макар, че процентът е по-малък.Навит съм там на спретна едно сайтче или блог.

Много съм ви благодарен за помощта. :D
 
Някой ще ми каже ли само как става фатката с това да ме отчетат, че аз съм направил съответната продажба от блога.
Тряя сложа банер от тези, които са предоставени в ГенБъкс ли ?
Извинявам се, ако въпроса е тъп, ама по добре да съм сигурен отколкото да чакам тоя дет духа после. :?
 
Здравейте!

Здравейте на всички! Днес се регистрирах, но от известно време чета форума и съм просто възхитен от вас!!!Поздравления!

Сега по въпроса :) Много четох и стигнах до заключението, че ГБ е една от най-добрите програми. Четох мнения от сорта на "не плащат", "чакам"... И та въпросчето ми е ( понеже останах малко объркан ), плащат ли наистина, коректни ли са???

Благодаря предварително!!!
 
я ми кажете orderlogo= това е в темплейта (config-a) и какво точно върши ? какво лого ? както и $successurl ?
 
ГБ плащат и са много коректни


orderlogo= да сложиш лого което да смени логото на пеимънт геитуеиа в везсто изибил да пише името на саитата ти например

$successurl след като си въведе даните клиента попада на съскес пеидж на коитопише че поръчката е приета. тук може да си направиш твои такъв но за подробности питаи бонг на ICQ
 
сега ще направя един демо ордер и ще вида какво ще направя 10х Coolice ;)
 

Горе