Няколко въпроса

pst

Member
Имам питанка относно GloAdMarket, парите изкарани през март се изплащат през април, окей, но къде мога да проверя статута, до колкото се ориентирах в менюто "Payments" но там нямам никаква история?! На какво може да се дължи това?
И още нещо, препоръчайте ми мрежа, която плаща на клик (освен adsense) кандидатствах в easyads, но ми не ме одобриха, в момента мисля да пробвам httpool? :)
 
От: Няколко въпроса

Точно там излиза Payment History по месеци.
Когато не са изплатени пише Pending. След като ги преведат - Paid.
А иначе за настоящия месец сумата се вижда в Reports.
 
От: Няколко въпроса

Точно там излиза Payment History по месеци.
Когато не са изплатени пише Pending. След като ги преведат - Paid.
А иначе за настоящия месец сумата се вижда в Reports.
И аз така знам, но в Payment History ми ги няма парите за март, просто ги няма, няма статус няма нищо.......
 
От: Няколко въпроса

За GloAdMarket кликовете са много важни, не се самозалъгвай, че работят само на импресии - това не е вярно!
Според мен ти си в грешка, за 10 дена в глоад имам 110,000 импресии и 1134 клика, и ще взема 13 долара, което е средно 0,01 на клик
 
От: Няколко въпроса

Според мен ти си в грешка, за 10 дена в глоад имам 110,000 импресии и 1134 клика, и ще взема 13 долара, което е средно 0,01 на клик

Значи съм в грешка, така ли? А бях тръгнал да ти помагам и да ти казвам как да си оправиш положението, но щом смяташ, че съм в грешка и не разбирам - оправяй се сам.

Много сте ми смешни такива образи - хем не знаете, хем високомерни, с голямо самочувствие и голямо Его!


А ето и за твое сведение данните ми от само един сайт, само за 1 седмица: импресии - 125 000, кликове - 480, приходи - 13 долара!

Е, г-н разбирачо, след като кликовете не са важни, и съм в грешка и не разбирам според теб, я ми кажи, как така успявам да имам много по-добри показатели от теб, и това с почти същите импресии като твоите но с повече от двойно по-малко кликове?

Не се научихте, че където и да отидеш, каквото и да направиш, качеството е важно, а не количеството!
 
От: От: Няколко въпроса

Значи съм в грешка, така ли? А бях тръгнал да ти помагам и да ти казвам как да си оправиш положението, но щом смяташ, че съм в грешка и не разбирам - оправяй се сам.

Много сте ми смешни такива образи - хем не знаете, хем високомерни, с голямо самочувствие и голямо Его!


А ето и за твое сведение данните ми от само един сайт, само за 1 седмица: импресии - 125 000, кликове - 480, приходи - 13 долара!

Е, г-н разбирачо, след като кликовете не са важни, и съм в грешка и не разбирам според теб, я ми кажи, как така успявам да имам много по-добри показатели от теб, и това с почти същите импресии като твоите но с повече от двойно по-малко кликове?

Не се научихте, че където и да отидеш, каквото и да направиш, качеството е важно, а не количеството!
Хахаха, ти наистина си странен тип, г-н Странникът, просто изказах мнение на база опита ми с тази мрежа, нищо повече, личното ми мнение е, че която и да е друга мрежа, плащаща на клик би ми дала повече от 13 долара за 1100 клика. Евала за успеха ти, и че изкарваш колкото мене с двойно по-малко кликове, само не разбирам що го обърна на мерене на пишки. Високомерния и тоя с голямото его обаче, май си ти. :) :beer:
 
От: Няколко въпроса

Имам питанка относно GloAdMarket, парите изкарани през март се изплащат през април, окей, но къде мога да проверя статута, до колкото се ориентирах в менюто "Payments" но там нямам никаква история?! На какво може да се дължи това? :)
Някой с подобен проблем?
 
От: Няколко въпроса

Ти първи почна, цитирам: "Според мен ти си в грешка..." само на базата на твоя опит обобщаваш глобално, което е грешка.
 
От: Няколко въпроса

странникът така се заяжда с всички, ние старите кучета му свикнахме, спокойно. Мрежата, за която говорите и двамата не струва - потвърждавам и аз.
 
От: Няколко въпроса

Ти първи почна, цитирам: "Според мен ти си в грешка..." само на базата на твоя опит обобщаваш глобално, което е грешка.
Прочети хубаво. :) Живеем в свободна и демократична държава и всеки е свободен да изразява своето лично мнение. Това, че ти си го приел лично, или като нападка си само и единствено твой проблем. :)
 

Горе