Няколко въпроса...

ADLER

New Member
Здравейте на всички :) Днес докато си ровичках из интернет попаднах на този интересен форум и прочетох доста работи.Това ми е първият пост в форума и ми е страшно много интересно...та
Понеже съм МНОГО бос искам да задам няколко въпроса за да ми се изяснят малко повече нещата.

1.Какво е афилиате ?
2.За какво служи Google AdSense ?
3.Oт bux.to дават ли парите наистина ?
4.Кажете ми един прост начин,по който мога да започна един интернет бизнес ? За сега знам само за Paid-To-Click формата за изкарване на пари от интернет.

В бъдеще ще имам още въпроси така че ще ви досаждам малко :p

Поздрави.Адлер
 
Последно редактирано:
От: Няколко въпроса...

Студен Лед с всички нововъвели се в форума ли постъпвате така :?: Аз не съм от онези глупаци (с извинение),който се опитват да направят направо склад от пари за 1/2 месеца,защото знам че това е просто невъзможно....Просто искам няколко отговора,защото не съм много запознат с AdSense,аз имам интерес да чета и то много а не да кибича в къщи и да се чудя с коя количка да си играя.
 
Последно редактирано:
От: Няколко въпроса...

Начи ако не греша в AdSense има около 300 страници изписани на български обяснения и помощ?
Което ше си те каже тука, няма да е по различно от което е написано там?

Чете ли?
Не?

ее....
 
От: Няколко въпроса...

bux.to и Paid-To-Click формата за изкарване на пари от интернет ги забрави
 
От: Няколко въпроса...

Аз отдавна съм ги забравил...

П.С. Един приятел пита от bux.to дали наистина дават парите да знае дали да се рег-ва.

Който го е направил този сайт --> internet-dohodi. com/default.aspx--> Съм му страшно благодарен.
 
Последно редактирано:
От: Няколко въпроса...

кажи на приятеля си да не се регва а ако иска подробности да прочете раздела "кофа " тук
 
Re: От: Няколко въпроса...

Студен Лед с всички нововъвели се в форума ли постъпвате така :?: Аз не съм от онези глупаци (с извинение),който се опитват да направят направо склад от пари за 1/2 месеца,защото знам че това е просто невъзможно....Просто искам няколко отговора,защото не съм много запознат с adsense,аз имам интерес да чета и то много а не да кибича в къщи и да се чудя с коя количка да си играя.

Ами по принцип не но от нколко дни го обсъждаме този въпрос с новорегистрираните и ти се оказа рехнат по обичаината схема точно в кулминацията на процеса

Както и другите ти казах почни от важните терми във форум има страшно много изписано както и от самата документация на конкретната програма която си харесал

след това ще се радваме да отговорим на въпросите
 
От: Няколко въпроса...

Здравей, аз бях същият "изтърсак" като теб преди 2 месеца :) Наистина има много въпроси на някои още не съм си отговорил, но трябва да се чете. Нищо сложно няма с адсенс, не може да си докарваш много в началото, но с повече труд и усилия може да правиш по някой долар дневно (това говоря като за начало). Информативно за да имаш още по голям хъс и желание бих искал да ти спомена че за 2 месеца преминах границата от 100$, а съм истински дебил :) Давай тикай и лека полека :)
 

Горе