Няколко малки съвета от един малък човек.

The Real Man

New Member
Ще ви кажа няколко, съвета, които силно вярвам, че ще ви помогнат, както в проф. аспект, така и в личен.
Като за начало си поставяйте цели, които да следвате и да изпълнявате. (С всеки изминат ден може да увеличавате техният обем.)
Винаги довършвайте всичко започнато.
Не се занимавайте с неща, които няма да допринесат за вашето развитие в бъдеще.
И накрая нека всичко, което си направил да те кара да се чувстваш горд, че си такъв човек.
Надявам се, че съм ви бил полезен.
П.П. Тези "съвети" ги написах защото те са уникални, те могат да бъдат ползвани във всички аспекти на живота. Ако някой иска да добави нещо, заповядайте. Както и да критикувате.
:neutral:
 
Последно редактирано:
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

готино звучи...

за жалост аз не спазвам нито един от тях :)
явно съм късметлия просто...
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

СИЛНО Ви (AMOUN) препоръчвам да започнете да ги "спазвате" и сами ще се уверите, че те ще са само във ваш +. Може и да прочетете на Робин Шарма: 200 топ принципа на успеха, книга която ще ви помогне, найстина много.
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

The Real Man => а аз силно ти препоръчвам да почнеш да спазваш своите съвети и да си оправиш правописа, че хич не върви да съветваш толкова хубави неща, а самия ти да го правиш неграмотно!
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

готино звучи...

за жалост аз не спазвам нито един от тях :)
явно съм късметлия просто...


Ако си беше седял на село, дали щеше да те споходи късмета?
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Приемам критиката Ви и се извинявам на всички. Знам за проблема ми със граматиката, но ви умерявам, че той ще бъде решен в най-кратък период. Още веднъж се извинявам.
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Това се чудя...

какво ли щеше да е ако си стоях на село ?

Дали щях да съм по щастлив?

Тоя шарма хубавец... ако беше с 20 годинки по млад...
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Това се чудя...

какво ли щеше да е ако си стоях на село ?

Дали щях да съм по щастлив?

Тоя шарма хубавец... ако беше с 20 годинки по млад...

То зависи какво те прави щастлив ... има хора дето си живеят на село и са по-щастливи от нас. Имам един авер дето целта му в живота е да намери пари за алкохол и цигари и е много щастлив. А аз дето имам всичко постоянно ходя в мисли и се за нещо се притеснявам ... деба живота му ...
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Приемам критиката Ви и се извинявам на всички. Знам за проблема ми със граматиката, но ви умерявам, че той ще бъде решен в най-кратък период. Още веднъж се извинявам.

Явно си започнал да изучаваш граматиката, но си я зарязал твърде рано, нарушавайки правилото "Винаг довършвайте всичко започнато". С това само си Овеличил обема на проблема. :D
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Не точно, аз лично довеждам всички неща до края си, но все още я изучавам, граматиката ;). А относно тези грешки, направих ги случайно, защото бързах, тъй като времето ми беше ограничено, но това е дълга история. И моля ви знам че граматиката ми е под всякакво ниво, но не става от днес за вчера.
П.П. Все пак темата не се отнася за граматиката ми.
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Съветите не са лоши.

Граматиката му не е толкова зле. Има хора в този форум, чийто ниво по български е ниско, но това не пречи на някои от тях да пишат доста добри неща.
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Абе какво пречи да съм на село и да си бачкам по проектите, даже плюсовете са следните:

1. Няма много шум и дистракции от съседи.
2. Няма нужда да пилееш време да търсиш къде да паркираш и да изминаваш големи разстояния.
3. Имаш широта, а за нас колкото по нашироко толкова по добре за акъла, можеш да си направиш офисче, ако ще от дъски да си сковеш на двора, да има къде да си закачиш едно табло със схемите на проектите.

И всякакви такива неща....Седиш си на село, трупаш парите по банковите сметки, вечер гледаш звездите докато пушиш една хаванска и пиеш едно шотландско...сутринта ти носи Пена яйца пресни, Гана мляко, дядо Вучко месце....ти хем ядеш истинска храна, а не химическите формули на някой луд лабораторен плъх впрегнат на работа от лошите корпорации...палиш на двора един огън...врътваш шишчетата...през това време може да си цъкаш на лаптопа...

Сега като се замисля...най-щастливия период от живота ми беше свързан с ужасно безделие и главната ми цел беше да се наспя, наям и да изляза в морската да врътнем бири, водка и след това по-дискотеките ( ама тая част вече е обвита в мъгла ) ....бахти веднъж изпих две бири едновременно, като си наврях и двете гърла на бутилките в устата и после повърнах....
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

То зависи какво те прави щастлив ... има хора дето си живеят на село и са по-щастливи от нас. Имам един авер дето целта му в живота е да намери пари за алкохол и цигари и е много щастлив. А аз дето имам всичко постоянно ходя в мисли и се за нещо се притеснявам ... деба живота му ...

Днес съм в депрес парти...
и улучваш момента:)
чудя се не бях ли по щастлива едно време когато се радвах на малко.

сега имам огромен проблем - почти нищо не ме прави щастлив...

виж че се извращавам вече и си търся какво ли не да се занимавам
защото ми е писнало от всичко.

Нямам дори хоби мамка му.

ЧУдя се каква простотия да измисля да правя която не съм правил за малко забава...

скукаааааааа голяма.
мразя ежедневието

едно време всеки ден си беше нещо ново...
от староста ли е от презадоволяване ли е незнам...
 
От: От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Абе какво пречи да съм на село и да си бачкам по проектите, даже плюсовете са следните:

1. Няма много шум и дистракции от съседи.
2. Няма нужда да пилееш време да търсиш къде да паркираш и да изминаваш големи разстояния.
3. Имаш широта, а за нас колкото по нашироко толкова по добре за акъла, можеш да си направиш офисче, ако ще от дъски да си сковеш на двора, да има къде да си закачиш едно табло със схемите на проектите.

--------------------------------

Сега като се замисля...най-щастливия период от живота ми беше свързан с ужасно безделие и главната ми цел беше да се наспя, наям и да изляза в морската да врътнем бири, водка и след това по-дискотеките ( ама тая част вече е обвита в мъгла ) ....бахти веднъж изпих две бири едновременно, като си наврях и двете гърла на бутилките в устата и после повърнах....


обясни първата част на личния ми крокодил... плийййз?


а втората част... като се замисля и на мен ми липсва....
ама няма как да се върне времето...
бе май ми липсва ергенския живот...
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Ами виж сега аз на моя не мога да обясня тия важни прозрения...ама няма да и цепя басма, като стане къщата, взимам един жиб и като не е тя да идва там, ще вземам ма'кенки за жакузиту. А, относно втората част, не е ергенски живот основното ами свободата - без административни задължения или каквито и да е такива, без разходи, без приходи, все тая....беше хубаво време...спал съм по 12 часа и става гладен като бик....сега 12 часа спокоен сън няма. И какъв е извода - блъскаш, бачкаш и не си щастлив....я по добре май нищо да не правим....

Бтв имаше една интересна книга "Атлас повдига рамене" за Айн Ранд ( има и филм по първата част ) дето предприемачите - двигатели на обществото избягаха и спряха да работят защото обществото постоянно имаше претенции към тях, доеше ги и им пречеше всякак си, смяташе че са му длъжни и не ги ценяха и не им признаваха и осъзнаваха приноса изобщо, и ония избягаха...
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

кви 12 часа...
6 часа ако докарам съм доволен
при това без да се вземе нещо преди лягане няма заспиване!
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Това е защото не общуваме със себеподобни и сме яко изолирани и затова се чувстваме нещастни. Затова хората от бизнеса си правят клубове по интереси...и.т.н. Ние във Варна по на една бира не сме се събрали...
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Аз ли съм пиян или темите нещо се разминават. Това не е ли отделна тема от тази за живота на село?
 
От: Няколко малки съвета от един малък човек.

Не, от тука копирах за да започна тази за селото
 

Горе