Продава се: Няколко сайта и домейна за продан.

vankataloz

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Не знам дали някой би се интересувал. Най-рааработения ми е сайта за теглене от YouTube.

razmeni.link - само домейн. Съдържанието е тестово.
Iztegli.me - домейн и сайт - прави около 600 посещения на ден и около 2000 импресии
Iztegli.com - само домейн
nagledno.com - продаден
Svali.eu - само домейн - сайта на него е тестов онлайн магазин, като може и него да дам де не е проблем.

Youtube-mp3.ltd - само домейн.

За цени не съм мислил, ако желаете повече информация мога да напиша. Очаквам предложения ако има заинтересовани.
 
Последно редактирано:
Може ли инфо и цена за този сайт Iztegli.me
Здравейте. Сайта е със закупена система от codecanyon на WordPress е. Има доживотен лиценз, също така и удължена поддръжка към съпорта за всякакви въпроси, която е валидна до ноември месец мисля или декември. Може да се свалят видео и/или MP3 от над 40 сайта. Пълния списък може да видите в самия сайт. Има интегрирани реклами на различни места в сайта, просто трябва да се постави кода. Може на всеки сайт, от който може да се сваля да се направи страница, за момента имам на TikTok, Facebook, Instagram направени. Може да се оптимизират напълно. За цена, моля да предложите, понеже нямам никаква представа.
 
Последно редактирано:
Здравейте. Сайта е със закупена система от codecanyon на WordPress е. Има доживотен лиценз, също така и удължена поддръжка към съпорта за всякакви въпроси, която е валидна до ноември месец мисля или декември. Може да се свалят видео и/или MP3 от над 40 сайта. Пълния списък може да видите в самия сайт. Има интегрирани реклами на различни места в сайта, просто трябва да се постави кода. Може на всеки сайт, от който може да се сваля да се направи страница, за момента имам на TikTok, Facebook, Instagram направени. Може да се оптимизират напълно. За цена, моля да предложите, понеже нямам никаква представа.
Имам интерес да го купя, дай крайна цена и пусни, ако може шернат аналитикс и сърч конзола на [email protected]
 
Здравейте, поради големия интерес към https://iztegli.me/ ще добавя още информация за него тук. Прикачил съм статистика от Google Search Console за последните 6 месеца, както и статистика от histats за последните 2(днес махнах histats, понеже явно са го хакнали и зарежда около 75 скрити скрипта). Сайта е СЕО оптимизиран. Повечето трафик е органичен. Има значка от гугъл за 15k органични посещения за 28 дни. Предполагам повечето може да проверите Google Page Insights, но прикачвам снимка и от там, като ако премахнете Google Site Kit, Performance се вдига на 99-100. Прилагам снимка и от ahrefs - има класирани 1600 думи в топ 100, на всички езици, на които е сайта, и 155 са в топ 3. Сайта има блог, по който не е работено, но ако се разработи ще се вдигне доста статистиката. Има превод на 5 езика. Има какво още да се добави за да се подобри класирането. Има класирани думи в над 120 държави - поне 2 думи в топ 100. Прикачвам и снимка с Топ 14 класация по думи в топ 100. Понеже получих доста имейли и лични съобщения реших да пиша направо тук. Ако някой има още въпроси да не се притеснява да пита. За цена мисля нещо около 2000лв.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_20230812_225727_Chrome.jpg
    Screenshot_20230812_225727_Chrome.jpg
    202.4 KB · Преглеждания: 21
  • Screenshot_20230812_225322_Chrome.jpg
    Screenshot_20230812_225322_Chrome.jpg
    361.4 KB · Преглеждания: 19
  • Screenshot_20230812_230556_Chrome.jpg
    Screenshot_20230812_230556_Chrome.jpg
    325.4 KB · Преглеждания: 18
  • Screenshot_20230812_231302_Chrome.jpg
    Screenshot_20230812_231302_Chrome.jpg
    103.5 KB · Преглеждания: 20

Горе