Продава се: Няколко темплейта за новинарски сайтове

От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Привет,
Няколко пъти писах на mihluzin на ЛС, че имам желание и готовност, доскоро нямах хостинг, да купя темплейта на rodopchani.bg, ако ме устройва цената. Отговор с цена не получих. Нов съм във форума, а във ВЕБ съм много бос, затова сега се чудя, дали аз в нещо не съм сгрешил, дали мога да искам цена само за един темплейт, да писмата ми са стигнали и дали въобще мога да купувам с никаквия си авторитет.
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Привет,
Няколко пъти писах на mihluzin на ЛС, че имам желание и готовност, доскоро нямах хостинг, да купя темплейта на rodopchani.bg, ако ме устройва цената. Отговор с цена не получих. Нов съм във форума, а във ВЕБ съм много бос, затова сега се чудя, дали аз в нещо не съм сгрешил, дали мога да искам цена само за един темплейт, да писмата ми са стигнали и дали въобще мога да купувам с никаквия си авторитет.

И като си нов що не прочете ПРАВИЛАТА първо, та да си отговориш на въпроса "да писмата ми са стигнали"...

3. Изискват се 10 поста, регистрация от 10 дни и да нямате негативна репутация за да отпаднат ограниченията които има за новите акаунти.
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Благодаря за информацията. Явно писмата ми са стигали до никъде. Нещо такова предполагах, затова се обърнах към форума.
Поздрави
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Благодаря за информацията. Явно писмата ми са стигали до никъде. Нещо такова предполагах, затова се обърнах към форума.
Поздрави
Не съм получил съобщенията ти, затова не съм отговорил... Пратих ти ЛС....
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Нямам скайп. Отново потвърждавам желание да купя темплейта на родопчаните, дайте цена и начин на плащане - най-добре по сметка. След като имам темплейта и поумувам малко, ще Ви кажа какво мисля, че трябва да се префасонира. /не знам термина/ Надявам се, че с Вашите услуги и аз ще имам сайт.
Поздрави
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Добре дай ми имейл на който да кореспондираме- няма как това да се случва тук в темата....
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Аха мени не ми отговарят, нишо здраве да е
Извинявай, не съм видял че си писал... Пиши ми в скайп: mihluzin87
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Добре дай ми имейл на който да кореспондираме- няма как това да се случва тук в темата....

Пътувах, не можех да отговоря по-рано.
Имейлът е eniza в abv.
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Ъп на темата....
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Темата все още е актуална...
Цени по договаряне...
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Имаш ЛС....
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Проявявам интерес към z-news, но опциите за контакт са ми невъзможни. Моля, изпрати ми мейл, или телефон на awase#abv.bg Благодаря предварително!
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Имаш имейл.
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Ъп на темата....
 
От: Няколко темплейта за новинарски сайтове

Ъп на темата.....
 

Горе