Няколко .com за 99 цента бройката.

danko6

Well-Known Member
http://www.godaddy.com/?isc=gofah037&ci=72737&isc=cjcdplink


Не намерих този линк да е споделян във форума.
С него би трябвало да можете да вземете няколко домейна за .com домейн по 99 цента.Плащате единия и просто се връщате на началната страница и поръчвате пак.


Аз пробвах ама грънци парите в картата пак са свършили(дано да важи номера поне до понеделник) :D :D

Поздрави
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Няколко .com за 99 цента бройката.

Godaddy винаги пускат промотата само с кредитна карта - никога с paypal. Малко дискриминация ама... :)

Има кодове дето бачкат с пейпал, но никога не дават хубави промоции :). Предпочитам да платя малко повече, отколкото да си давам инфото на картата
 
От: Няколко .com за 99 цента бройката.

Пробвах линка и като отида на плащане ми излиза съвсем друга цифра 9.99$ за плащане.
 
От: Няколко .com за 99 цента бройката.

Аз също го пробвах и като ида за плащане ми излиза 1.17 или там долар и колко беше :)
Discount: 92%
Total Savings: $14.00
Your total:$1.17
 
Последно редактирано:
От: Няколко .com за 99 цента бройката.

Тъкмо се засилих да плащам с PayPal и вече бях готов, а то пък не ставало така. Жалко :))))
 
От: Няколко .com за 99 цента бройката.

Аз пробвах с Visa Electron, пак не стана. След това пробвах със същата карта и купих за 4.95$.
 
От: Няколко .com за 99 цента бройката.

Явно при всеки е различно :D,защото някой потребители ми писаха,че са се възползвали :)
 
От: Няколко .com за 99 цента бройката.

Има кодове дето бачкат с пейпал, но никога не дават хубави промоции :). Предпочитам да платя малко повече, отколкото да си давам инфото на картата

защо да не си даваш инфото на картата ? те ако поискат само ще разберат не си скрит с пейпал споко
 

Горе