Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

ReminD

Well-Known Member
Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове ? Тук във форума вече е пълно с некачествен материал , хубаво е да има сайт на bg за продажба на домейни/сайтове . Да кажем някаква такса за регистрация ( 10-20-30лв ) , тъкмо ще се избегне донякъде некачествения материал .
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

То хубаво ще го направиш, но проблема идва от това, че никой няма да плати да си публикува обявите в сайт, който няма трафик :)
А без обяви, няма трафик. Параграф 22
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Сайта да го направят админите, и да се сложи банер и линк тук...ще има и трафик и трудът ще им е заплатен. Друг е въпроса, че има и други безплатни варианти да си продадеш сайт...
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Flippa
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

То хубаво има , ама колко биха си дали парите за listing там ? Най-добре както каза dimdoff , да се направи от администраторите , така поне знаем , че ще е trusted и ще има реклама тук .


@ivo.apostolov- Затова да се занимае някой , който знае какво трябва да се направи и си разбира от работата .
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

За да се разработи такъв сайт, трябва обявите да са безплатни и сайта да е посредник , т.е да гарантира
срещу процент от продажбата предполагам е най добре
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Мого добра идея! С двете ръце съм ЗА.
Дори се чудя дали да не направя такова сайтче.... хмм
 
Последно редактирано:
Re: От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

То има такъв сайт: http://www.saitborsa.com/
И в него е пълно с оферти за сайтове с ОГРОМЕН ПОТЕНЦИАЛ:
http://www.saitborsa.com/index.php?m=320&lang=1&category=390&pc=390&prodid=10000043 :D
Защо ни е такъв сайт, в който не може да нахраниш продавача и да го свалиш на земята, а не цял живот да лети в облаците. :)
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Продавачи.ком

Платени обяви с минимална такса, която отсейва спамерите и досадниците от точковите форуми, т.е. донякъде обявите са по-реални.
 
От: Re: От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

И в него е пълно с оферти за сайтове с ОГРОМЕН ПОТЕНЦИАЛ:
http://www.saitborsa.com/index.php?m=320&lang=1&category=390&pc=390&prodid=10000043 :D
Защо ни е такъв сайт, в който не може да нахраниш продавача и да го свалиш на земята, а не цял живот да лети в облаците. :)

:D:D:D:D Да бе и аз ги гледах, то 20 обяви има няма и с едни цени..... :D
Хммм, идват ми куп идеи в тази сфера... Довечера ще спретна нещо шаблонно и до края на седмицата/месеца може да пусна едно такова сайтче.
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Може нещо като : borsa.predpriemach.com
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Може и predpriemach.eu
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Или поне да направят платен достъп до някой раздел , все нещо полезно ще има там .
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

В момента правя точно това ще е го пусна вероятно в началото на септември
 
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

Аз пък ши направа един безплатен сайт за нискобюджетни сделки - до 50 лева макс.
Без правила - яко хейт и псуванье.
Ще назнача за модератори Иво Пиф и Ченю да допринасят положително за общата атмосфера. Няма да имат права да трият нищо, контролa ще го упражняват чрез писмено-изразни средства, разбирай хардкор референции към майки и лели със силно сексуален подтекст.
 
Последно редактирано:
От: Няма ли кой да направи един сайт за продажба на сайтове

http://xn--80aaagi8atlikro.com/ (продавамсайт.com) - има си такъв сайт и си работи!

Какъв е домейна на този сайт? Тия домейни на кирилица за какъв чеп ги вземате изобщо...
Някакви xn-- глупости. Тоя сайт не е сайт за продажба на сайтове/домейни. Той е по скоро онлайн обяви с уеб насоченост. Няма нищо общо с това което съм замислил. Да не говорим че даже не знам и как да му напиша домейна в урл-то.
 

Горе